Жінки - рушійна сила економіки, -МФО "Рівні можливості"

Україна має активніше використовувати творчий потенціал жінок для соціально-економічного і суспільного розвитку країни, бо вони є рушійною силою української економіки, - вважають народні депутати України - члени МФО "Рівні можливості". Про це представниці міжфракційного об'єднання, народні депутати Леся Оробець, Оксана Продан, Ольга Бєлькова говорили  на  форумі  «Жінки-підприємці: наступна рушійна сила української економіки?», який відбувся у Києві.

На заході обговорювались питання ролі жіночого лідерства у  розвитку  української економіки, менторингу (наставництва) як успішного інструменту для нових лідерів та  сприяння розвитку жіночого підприємництва.

Гість заходу - заступник державного секретаря США Тара Зоненшайн наголосила, що "потенціал жінок, і не тільки в Україні є надзвичайним. Вона виступає за "поліпшення діалогу і взаєморозуміння між чоловіками і жінками" "Спільна праця і взаєморозуміння між жінками і чоловіками – це запорука і шлях до розвитку суспільства», – заявила Зоненшайн.

 В свою чергу, народні депутати України, які є членами МФО, поділилися своїм баченням гендерної проблематики в Україні.

Зокрема, О. Бєлькова («УДАР») вважає, що уряд може допомогти жінкам, якщо відповідним чином стимулюватиме  розвиток  підприємництва і що державна політика має враховувати потенціал та особливості жінки щодо впровадження підприємницьких ідей.

При цьому О.Продан («УДАР») підкреслила, що жінкам важче і у політиці, і у бізнесі, оскільки їм доводься працювати аби добитися результатів  «не на 100 відсотків, а на 120, особливо в умовах неконкурентної економіки».

Народні депутати вважають, що потрібно прийняти ряд законодавчих ініціатив, які б полегшили роботу жінок-підприємців. «Це ініціативи, щодо зменшення часу реєстрації та адміністрування бізнесу, це ініціативи щодо діджиталізації (електронного) ведення бізнесу. Жінки збережуть час, який можна використати більше на самоосвіту чи родину», - наголосила О.Бєлькова. За її словами,впровадження електронного самоврядування та нових технологій у всіх сферах життя, зокрема,електронної комерції дадуть можливість працювати жінкам на нових ринках в Інтернеті, на ринках де менше корупції, де можна працювати дистанційно. Такий пакет документів жінки-депутати вже готують для розгляду у парламенті.

Секретаріат МФО

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Проект "Створення політичного українського лобі жінок" представляє мотиваційний ролик для жінок та дівчат
Жінки-народні депутатки
Заступник Голови Верховної Ради України
Політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" Заступник Голови Верховної Ради УкраїниЗаступник члена Постійної делегації у Парламентській асамблеї Організації з безпеки та співробітництва в Європі Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв'язків з Литовською Республікою Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Королівством Швеція Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Республікою Польща Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Королівством Данія Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Австрійською Республікою Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Сполученими Штатами Америки Веб-сторінкаДата народження: 17 листопада 1970р.Відомості на момент обрання: освіта вища, народний депутат України, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 5.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика