Журналісти назвали «ахіллесову п'яту» Хіларі Клінтон

Благодійний Фонд Клінтонів брав гроші від держав, які звинувачувалися Держдепартаментом США в порушенні прав людини. Також триває фінансування фонду під час передвиборної гонки.

Видавництво The New York Times зазначає, що діяльність цього фонду є «ахіллесовою п'ятою» для передвиборчої кампанії Хіларі Клінтон. Якщо вона переможе на виборах в президенти США, то це стане не тільки її слабким місцем, але і адміністрації при ній.

Згідно NY Times, благодійністю в фонд Клінтонів займається Саудівська Аравія, яка надає підтримку терористичним угрупованням, і для цього припущення є безліч підстав.

Також в число меценатів входять Об'єднані Арабські Емірати, Катар, Кувейт, Алжир і Бруней. У свою чергу Джон Вурхис редактор онайн-журналу пише, що закон США забороняє кандидату в президенти брати інвестиції від компаній інших держав, однак він не передбачає обмежень того, кому дозволено, а кому ні виписувати чеки для фамільного фонду кандидата.

kordon.com.ua

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Як долати сексизм? Як реагувати на агресію? Як тримати удар? Як самій не зіпсувати свій імідж? Що таке чорний піар, чи варто з ним боротися і як на нього реагувати? Про це розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Основні небезпеки»
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування Веб-сторінкаДата народження: 11 лютого 1976р.Відомості на момент обрання: освіта вища, виконавчий директор, благодійна організація "100 % життя. Київський регіон", безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 89.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика