За партійними списками до Ради пройдуть 30 жінок - експерт

У партійних списках на наступні парламентські вибори лише 19% жінок.

Про це розповів керівник проекту ПРООН "Підтримка національного ґендерного механізму" Ігор Гуцуляк у ефірі "Ера-FM".

"Україна взяла на себе зобов'язання досягнути показника 30% (жінок в парламенті) до 2015 року. Ці вибори є останньою можливістю до 2015 року продемонструвати прогрес у цьому напрямку. На жаль, аналіз виборчого процесу, партійних виборчих списків, кандидатів на мажоритарних округах не дає нам такої можливості. За партійними списками кількість кандидаток становить близько 19%. За мажоритарними округами цей відсоток ще менший", - сказав він.

За його словами, лише дві партії мають у своїх виборчих списках понад 30% жінок.

"Це не залежить від регіону України, чи це представники провладної партії, чи опозиції. В усіх випадках відсоток жінок доволі низький. Лише дві партії мають понад 30 % у списках жінок. Лише в трьох регіонах кількість жінок-мажоритарниць наближається до 20%. У понад 60 мажоритарних округах жінки взагалі не представлені", - зазначив Гуцуляк.

Експерт прогнозував, що від 29 до 30 жінок пройдуть від різних партійних списків до парламенту.

"У партії УДАР цей відсоток, скоріше за все, буде найвищий з усіх. На другому місці будуть комуністи", - зауважив Гуцуляк.

gazeta.ua
 

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Проект "Створення політичного українського лобі жінок" представляє мотиваційний ролик для жінок та дівчат
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"Член Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Веб-сторінкаДата народження: 23 лютого 1975р.Відомості на момент обрання: освіта вища, генеральний директор Директорату технічного регулювання в будівництві, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика