Заява заступниці Держсекретаря Вікторії Нуланд представникам медіа після зустрічі з президентом Януковичем

Привіт, Україно! Для мене є честю перебувати тут у ці історичні і складні дні.

Я сподіваюся, що народ України знає, що Сполучені Штати з вами у вашому пошуку справедливості, людської гідності, економічного оздоровлення та європейського майбутнього, яке ви вибрали і на яке ви заслуговуєте.

Я щойно провела понад дві години з Президентом Януковичем. Це була важка розмова, але реалістична. Я абсолютно ясно дала йому зрозуміти, що те, що сталося минулої ночі, те, що відбувалося тут у сенсі безпеки, є абсолютно неприйнятним у європейській державі, у демократичній державі. Але ми також дали зрозуміти, що ми вважаємо, що для України є вихід, що усе ще можливо врятувати європейське майбутнє України і ми хотіли б бачити, що саме такі зусилля очолює Президент.

Але це вимагатиме негайних кроків у царині безпеки і повернення до діалогу із Європою та із Міжнародним Валютним Фондом, а також справедливості і поваги до людської гідності у ставленні до народу України.

Я не маю сумнівів після нашої зустрічі, що Президент Янукович знає, що він має робити. Увесь світ спостерігає. Ми хочемо бачити краще майбутнє для України. Дякую вам усім. Я повертаюся додому, щоб доповісти своєму уряду.

Офіційний сайт посольства США

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Проект "Створення політичного українського лобі жінок" представляє мотиваційний ролик для жінок та дівчат
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"Член Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Веб-сторінкаДата народження: 23 лютого 1975р.Відомості на момент обрання: освіта вища, генеральний директор Директорату технічного регулювання в будівництві, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика