Згуладзе обіцяє звільнити всіх діючих співробітників ДАІ

Перший заступник глави Міністерства внутрішніх справ Ека Згуладзе озвучила плани щодо реформи Державтоінспекції.

Цю новину передає «Преса України».

За словами Згуладзе, всі діючі співробітники ДАІ будуть звільнені, щоб на базі відомства створити нову службу з оновленими повноваженнями.

«Буде повністю реорганізована ДАІ, і на її базі буде створена патрульна служба з більш широкими повноваженнями», - заявила на брифінгу заступник міністра.

Згуладзе додала, що після звільнення всіх співробітників ДАІ буде оголошено відкритий конкурс для всіх бажаючих, а заявки на участь в ньому можна буде подавати з 6 лютого.

У рамках конкурсу буде проводитися навчання, яка розпочнеться в перший тиждень березня і триватиме приблизно 3 місяці. На цей період учням буде виплачується стипендія в розмірі приблизно 2000 гривень.

Також Згуладзе озвучила заробітної плати для майбутніх співробітників патрульної служби.

«Ми пропонуємо стабільну і достойну зарплату - від 6 до 8 тис», - додала Згуладзе.

Нагадаємо, що в Києві планується з 20 січня почати об'єднання Державтоінспекції та Патрульно-постової служби в єдину патрульну поліцію України.

Преса України

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
На прикладах жінок-депутаток фільм розвінчує міф про неможливість поєднати успішну політичну кар’єру та щасливе особисте, сімейне життя. А фахівці розповідають про важливість самоорганізації та правильного планування часу, щоб його вистачило не лише на роботу, але й на сім’ю, відпочинок та саморозвиток.
Жінки-народні депутатки
Заступник голови депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Заступник голови депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України Веб-сторінкаДата народження: 7 червня 1989р.Відомості на момент обрання: освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 66.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика