Чи дотрималися принцип гендерної рівності у черкаських органах влади?

На сьогодні верхівка черкаської обласної влади сформована згідно з принципом гендерної рівності чоловіків та жінок. Про це на засіданні членів Ради державної адміністрації з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку та протидії торгівлі людьми повідомив заступник голови ОДА Віталій Коваль, передає кореспондент УНН-Центр.

– Якщо брати верхівку нашої обласної влади, я можу з певненістю сказати, що гендерна рівність стовідсотково збережена. Очільник Черкаської облдержадміністрації — чоловік, керівниця обласної ради — жінка, – зазначив Віталій Коваль.

За його словами, існує відповідна Державна програма забезпечення рівних права та можливостей жінок і чоловіків за період до 2016 року. І в Черкаській області цю програму дотримано як найкраще.

Нагадаємо, Закон України “Про місцеві вибори 2015 року” передбачав гендерну квоту. Згідно із ним, при формуванні списків кандидатів у депутати партії повинні включати в них не менше 30% осіб однієї статі.

Вчасно

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
З чого і як жінка може почати політичну кар’єру? Що найважливіше на початку? Для чого потрібна команда? Що таке ресурси? Для чого потрібна політична платформа? Для чого взагалі жінкам іти у політику? На ці та інші запитання відповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. З чого почати?»
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань бюджету Веб-сторінкаДата народження: 22 серпня 1981р.Відомості на момент обрання: освіта вища, професор кафедри менеджменту ім. професора Й.С. Завадського, Національний університет біоресурсів і природокористування України, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика