Анонс всеукраїнського онлайн-марафону «Жінки у владі – зміни в громаді!»

21 жовтня, у середу, з 11:00 до 13:00 відбудеться онлайн-марафон з кандидатками в місцеві ради «Жінки у владі – зміни в громаді!».

Понад десять кандидаток з різних регіонів України розкажуть про свій досвід кампанії, виклики та перешкоди перед ними як жінками-кандидатками, історіями успіху та пошуками інклюзивних рішень, а також дізнаємося, як гендерна квота змінила образ політичного лідерства в регіоні.

Які були виклики та перешкоди для кандидаток у цій виборчій кампанії?

Чи вистачило ресурсу на кампанію – матеріального, часового, психологічного?

Які були особливості виборчої кампанії у регіонах?

Як кандидатки ставляться до того, що існує стереотип, що політика – це не жіноча справа?

Наскільки була врахована інклюзивність у виборчій кампанії: чи присутні у команді жінки з інвалідністю, жінки-ВПО, ЛГБТ, мами з маленькими дітьми, жінки 60+, чи в доступних форматах була подана програма тощо?

Це буде зустріч не задля агітації, а задля видимості жінок у владі, підтримка їх на місцевому рівні та заради змін у громадах.

Модераторки онлайн-марафону:

Ірина Тишко – координаторка громадського моніторингового проєкту “Вибори без сексизму”

Ірина Виртосу – журналістка Центру прав людини ZMINA.info

Онлайн-марафон транслюватиметься на фейсбук-каналі Центру прав людини ZMINA https://www.facebook.com/zmina.ua та проекту «Вибори без сексизму» https://cutt.ly/3gksWe2

Додаткова інформація: 097 769 0007, [email protected], Ірина Виртосу

Організатори – Центр прав людини ZMINA, проєкт «Вибори без сексизму» за пітримки Громадської ради при МФО «Рівні можливості» та інформаційного супроводу медіа платформ «Жінки – це 50% успіху України»
 

20-10-2020

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом у політиці. Створено в рамках проекту "ПУЛ жінок".
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування Веб-сторінкаДата народження: 26 квітня 1980р.Відомості на момент обрання: освіта вища, головний лікар, ТОВ "Статус Дент", безпартійнa, проживає в місті Дніпрі, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 106.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика