Арешт Савченко продовжили на два місяці

Шевченківській районний суд Києва продовжив арешт нардепа Надії Савченко на два місяці.

Про це повідомила прес-секретар нардепа Тетяна Проторченко.

«Надії Савченко продовжили запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на 60 діб», – повідомила Проторченко.

За її словами, адвокати нардепа «блискуче» спростували усі доводи сторони обвинувачення. «Розраховувати на апеляцію, яку скоріш за все буде розглядати той самий склад суду, не можна», – повідомила Проторченко. Крім того, вона додала, що нині команда Савченко збирає документи для подання позову в Європейський суд з прав людини.

Довідка IA ZIK.

Савченко затримали 22 березня у Верховній Раді після того, як парламент зняв з неї недоторканність. Її звинувачують у підготовці захоплення державної влади, а також у посяганні на життя державного діяча, підготовці теракту, сприянні терористичній організації і незаконному поводженні зі зброєю.  

ZIK

19-12-2018

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Цикл об’єднує поради експертів та історії успіху народних депутаток та жінок-лідерок.
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики Веб-сторінкаДата народження: 27 серпня 1979р.Відомості на момент обрання: освіта середня спеціальна, тимчасово не працює, безпартійнa, проживає в місті Малин Малинського району Житомирської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика