Чернігівську область очолила Анна Коваленко

Президент України Володимир Зеленський представив нову керівницю Чернігівської обласної державної адміністрації Анну Коваленко. Глава держави представив її сьогодні, 15 жовтня, під час земельного форуму "Земля – народу" на Чернігівщині, який транслювала пресслужба Офісу президента.

"Хочу представити вам нову очільницю Чернігівської обласної державної адміністрації. Вона буде єдиною в Україні жінкою, яка очолює область", - зазначив очільник країни.

За словами Зеленського, Коваленко порядна, чесна і професійна людина.

Своєю чергою, нова очільниця Чернігівської ОДА наголосила, що стрімкий розвиток регіону можливий за міцної співпраці влади і бізнесу.

Анна Коваленко також подякувала Володимиру Зеленському за довіру.

Довідка:

Анна Миколаївна Коваленко - народилася 5 травня 1991 року в місті Буча Київської області - українська громадська активістка, журналістка, сотниця 39-ї жіночої сотні Самооборони Майдану.

У 2013 році здобула ступінь Магістра театрознавства у Київському університеті театру кіно і телебачення.

З 2017 року - аспірантка Національної академії державного управління при президентові України за спеціальністю "Публічне управління".

З липня по листопад 2010 року - виконавча директорка ГО "Асоціація Європейських Журналістів. Українська секція".

З березня 2014 року по серпень 2015 року - радниця міністрів оборони України Михайла Коваля, Валерія Гелетея, Степана Полторака та радниця міністра інформаційної політики Юрія Стеця.

Серпень - вересень 2019 року – народна депутатка України IX скликання, член Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.

У вересні 2019 року - травні 2020 року займала посаду заступниці керівника Офісу президента України.

У травні 2020 року була призначена заступницею Міністра розвитку громад та територій України.

zik.ua

16-10-2020

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Як долати сексизм? Як реагувати на агресію? Як тримати удар? Як самій не зіпсувати свій імідж? Що таке чорний піар, чи варто з ним боротися і як на нього реагувати? Про це розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Основні небезпеки»
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України дев'ятого скликання
Член депутатської фракції політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України дев'ятого скликанняЧлен Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики Веб-сторінка Член Постійної делегації у Парламентській асамблеї Організації з безпеки та співробітництва в Європі Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Народною Республікою Бангладеш Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Канадою Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Австралією Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Французькою Республікою Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Сполученим Королівством Великої Британії та Північної Ірландії Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Сполученими Штатами Америки Веб-сторінкаДата народження: 16 червня 1975р. Відомості на момент обрання: освіта вища, народний депутат України, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 17.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика