Денісова передала понад 80 звернень у Центр звільнення заручників при СБУ

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова передала у Центр звільнення заручників при СБУ понад 80 звернень родичів та близьких полонених з проханням їх звільнити.

Про це вона повідомила у Facebook.

«Мною було передано в Центр звільнення заручників при СБУ понад 80 звернень родичів та близьких наших громадян з проханням їх звільнити. Продовжуємо боротьбу за всіх українців, які ще очікують на своє звільнення. Кожен з вас в пріоритеті», - зазначила Денісова.

За її словами, у межах третього етапу взаємного звільнення громадян у першій локації - на КПВВ "Майорськ" - на підконтрольну уряду територію сьогодні було повернуто 9 громадян України. У другій локації – біля смт Щастя - українській стороні повернуто 11 громадян.
 
Як повідомляв Укрінформ, черговий етап взаємного звільнення утримуваних осіб відбувся сьогодні зранку. Було визволено 20 громадян, які перебували в неволі на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей.

УКРІНФОРМ

17-04-2020

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом у політиці. Створено в рамках проекту "ПУЛ жінок".
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики Веб-сторінкаДата народження: 23 жовтня 1980р.Відомості на момент обрання: освіта вища, завідувач сектору, департамент Державної архітектурно-будівельної інспекції у Харківській області, безпартійнa, проживає в місті Харкові, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика