Денісова про обмін: всі звільнені особи пройдуть обсервацію

Утримувані особи, звільнення яких відбудеться цього тижня, пройдуть обов’язкову обсервацію. Про це повідомила Уповноважена ВР з прав людини Людмила Денісова у відеозверненні.

"Цей (новий - ред.) етап взаємного звільнення ускладнений тим що він відбувається у період карантину. Наші громадяни, яких ми повертаємо, пройдуть обов’язкову обсервацію протягом 14 днів", - сказала Денісова.

Вона наголосила, що всі, хто залучений до процесу взаємного звільнення використовують всі наявні важелі та інструменти для повернення з полону на батьківщину наших громадян, де б вони незаконно не утримувались.

Зі слів омбудсмена, обмін планується провести цього тижня.

Нагадаємо, раніше сьогодні в Офісі Президента України підтвердили, що черговий етап взаємного звільнення утримуваних осіб готується, наразі тривають останні узгодження за списком і щодо логістики, а саме ж звільнення відбуватиметься "найближчим часом", адже дата постійно уточнюється.

УНН

16-04-2020

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Лекцію створено в рамках проекту "ПУЛ жінок"
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки Веб-сторінкаДата народження: 17 травня 1988р.Відомості на момент обрання: освіта вища, старший інспектор з контролю за виконанням доручень відділу цивільних експертів, Центр забезпечення службової діяльності Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика