Денісова просить Лапутіну вирішити проблему з видачею посвідчень ветеранам

Уповноважена ВР із прав людини Людмила Денісова закликала міністра у справах ветеранів Юлію Лапутіну вжити невідкладних заходів щодо забезпечення прав ветеранів війни на отримання посвідчень, які підтверджують їхній статус..
 
Про це Денісова написала у Телеграмі.

“У рамках парламентського контролю за додержанням конституційних прав і свобод людини і громадянина мною виявлено проблемні питання щодо отримання ветеранами війни посвідчень, які підтверджують їхній статус та листів талонів на пільговий проїзд”, - ідеться у повідомленні.

За її словами, проблеми з видачею посвідчень та листів талонів зумовлені відсутністю відповідних бланків в органах соціального захисту населення.
 
“Тому ветерани війни не можуть реалізувати свої права і отримати пільги, гарантовані Законом України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, - зазначила омбудсмен.

З метою врегулювання вказаних проблемних питань, Денісова звертається до міністра у справах ветеранів Юлії Лапутіної для вжиття невідкладних заходів щодо забезпечення прав ветеранів війни на отримання посвідчень та листів талонів на пільговий проїзд.

У жовтні цього року Мінветеранів інтегрує посвідчення учасника бойових дій в «Дію».

УКРІНФОРМ

30-07-2021

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Проект "Створення політичного українського лобі жінок" представляє мотиваційний ролик для жінок та дівчат
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"Член Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Веб-сторінкаДата народження: 23 лютого 1975р.Відомості на момент обрання: освіта вища, генеральний директор Директорату технічного регулювання в будівництві, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика