Денісова провела онлайн-зустріч з представниками Ради Європи

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова провела онлайн-зустріч із представниками Ради Європи та Європейського Союзу.

Про це омбудсмен поінформувала у Telegram.

"Відбулася онлайн-зустріч з представниками Європейського Союзу та Ради Європи, під час якої презентовано звіт Ради Європи щодо реалізації Офісом Омбудсмана Національного превентивного механізму в Україні. Подякувала міжнародним партнерам за підтримку та співпрацю" - зазначила вона.

Денісова зауважила, що в презентованому звіті була надана "висока оцінка діяльності Офісу Омбудсмана".

Уповноважений також додала, що, за результатами онлайн-зустрічі сторони домовились про посилення та поглиблення співпраці, зокрема про проведення низки тренінгів для працівників Офісу Омбудсмана та громадських моніторів задля ефективної та якісної реалізації національного превентивного механізму в Україні.

УКРІНФОРМ

28-04-2020

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом у політиці. Створено в рамках проекту "ПУЛ жінок".
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики Веб-сторінкаДата народження: 23 жовтня 1980р.Відомості на момент обрання: освіта вища, завідувач сектору, департамент Державної архітектурно-будівельної інспекції у Харківській області, безпартійнa, проживає в місті Харкові, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика