Денісова вимагає вибачень від дитячого омбудсмена через порушення прав ЛГБТІ-спільноти

 Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини Людмилою Денісової внесено подання до Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби з вимогою принести публічні вибачення щодо поширення ним мови ворожнечі стосовно представників ЛГБТІ-спільноти. Про це йдеться в заяві Офісу Омбудсмена, оприлюдненій у Telegram-каналі.

“Під час здійснення моніторингу стану дотримання прав людини в усіх сферах суспільних відносин, здійснюваного Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини, було виявлено інформацію, яка свідчить про порушення прав і свобод представників ЛГБТІ-спільноти”, — йдеться в заяві.

У Денісової зазначили, що 28 травня Миколою Кулебою на особистій сторінці у Facebook оприлюднено допис, в якому він “фактично порівнює ЛГБТІ-родини з ґвалтівниками та називає їх однією із загроз сурогатного материнства”.

“На переконання Уповноваженого, вказане висловлювання стосовно представників ЛГБТІ-спільноти є проявом мови ворожнечі, адже сприяє посиленню упередженого ставлення до вказаної категорії громадян та порушує їхнє право на повагу до честі й гідності... З огляду на зазначене Уповноваженим внесено подання до Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби з вимогою принести публічні вибачення щодо поширення ним мови ворожнечі стосовно представників ЛГБТІ-спільноти та надалі неухильно дотримуватись вимог антидискримінаційного законодавства”, — заявили у Денісової.

Нагадаємо, напередодні Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба відреагував на етичні та юридичні проблеми сурогатного материнства, зокрема на території України. На його думку, це рабство, що спрямоване задовольнити інтереси клієнтів, які можуть виявитись ким завгодно — вирішивши порівняти ґвалтівників та представників ЛГБТІ-спільноти.

УНН

01-06-2020

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом у політиці. Створено в рамках проекту "ПУЛ жінок".
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики Веб-сторінкаДата народження: 23 жовтня 1980р.Відомості на момент обрання: освіта вища, завідувач сектору, департамент Державної архітектурно-будівельної інспекції у Харківській області, безпартійнa, проживає в місті Харкові, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика