Денісова вимагає від омбудсмена РФ надати відомості про затриманих в окупованому Криму осіб

Уповноважена ВР з прав людини Людмила Денісова звернулась до колеги з РФ Тетяни Москалькової з вимогою надати офіційні відомості стосовно затриманих неповнолітніх громадян України в окупованому Криму. Про це вона повідомила на своїй сторінці в Facebook.

Денісова, нагадала, що в тимчасово окупованій Керчі ФСБ затримала двох неповнолітніх місцевих мешканців 2003 та 2004 року народження, які начебто готували терористичний акт у двох закладах освіти цього міста.

“Наразі, уповноважені українські органи державної влади не отримали офіційної інформації щодо підстав затримання, анкетних даних та процесуального статусу вказаних громадян. Відповідно до моїх повноважень, які передбачають здійснення парламентського контролю щодо дотримання прав і свобод кожного на території України і в межах її юрисдикції, в тому числі на тимчасово окупованих територіях нашої держави звертаюсь до Уповноваженого з прав людини в РФ Тетяни Москалькової з вимогою надати офіційні відомості стосовно затриманих громадян України, а саме: анкетні дані, підстави затримання та їхній процесуальний статус”, — написала Денісова.

Крім того, Денісова просить перевірити дотримання права затриманих громадян України на належне утримання, справедливий суд та захист.

“Закликаю UNICEF, UNICEF Ukraine та представників міжнародних правозахисних організацій сприяти дотриманню прав затриманих неповнолітніх на час проведення процесуальних дій відносно них”, — зазначила Денісова.

Нагадаємо, ФСБ Росії оголосила про затримання двох мешканців окупованої Керчі 2003 і 2004 років народження, яких підозрюють у підготовці терактів в двох освітніх установах.

УНН

19-02-2020

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
З чого і як жінка може почати політичну кар’єру? Що найважливіше на початку? Для чого потрібна команда? Що таке ресурси? Для чого потрібна політична платформа? Для чого взагалі жінкам іти у політику? На ці та інші запитання відповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. З чого почати?» Фільм є частиною циклу з 6 серій, в яких політологи, політтехнологи, фахівці з риторики, переговорів, тайм-менеджменту розповідають про основні моменти, на які має звернути увагу жінка-політик на початку своєї кар’єри. Жінки-депутатки діляться власним досвідом подолання труднощів, які чатують саме на жінку в політиці, і дають низку порад. Фільми створено ВГО «Жіночий консорціум України» за фінансової підтримки Канадського фонду розвитку місцевих ініціатив. Точка зору авторів і героїв фільмів може не співпадати з офіційною позицією Канадського фонду розвитку місцевих ініціатив. Над проектом працювали: Віра Карайчева (авторка ідеї та режисер), Оксана Ярош, Марія Алєксєєнко, Ольга Веснянка, Олег Зорін, Тимур Тарасов, Марія Сулима Висловлюємо подяку за участь у зйомках Тетяні Баєвій, Ірині Бережній, Денису Богушу, Людмилі Богуш-Данд, Катерині Везелевій, Лілії Гриневич, Олегу Демчику, Ользі Денисовій, Лесі Оробець, Нелі Пославській, Альоні Сибіряковій, Михайлині Скорик.
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики Веб-сторінкаДата народження: 27 серпня 1979р.Відомості на момент обрання: освіта середня спеціальна, тимчасово не працює, безпартійнa, проживає в місті Малин Малинського району Житомирської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика