Денісова заявила, що українських політв'язнів в РФ не забезпечують засобами захисту від COVID-19

Українців Сервера Мустафаєва та Нарімана Мемедемінова, яких незаконно утримують у «ФКУ СИЗО 1 ГУФСИН России по Ростовской области», не забезпечують медичними масками, одноразовими рукавчиками та дезінфекторами, в тому числі в період їх участі у слідчих діях та судових засіданнях, а також не надають безкоштовне медико-санітарне забезпечення. Про це у Telegram повідомила уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова. 

Вона зазначила, що вимагає відповідного реагування уповноваженої з прав людини в РФ Тетятни Москалькової вжити термінових заходів щодо забезпечення незаконно ув'язнених громадян України ЗІЗ та надання належного медико-санітарного забезпечення, з урахуванням рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров'я та Підкомітету ООН з питань запобігання катуванням.

Зазначимо: 21 травня 2018 року року в окупованому Криму затримали координатора «Кримської солідарності» Сервера Мустафаєва і жителя села Долинне Бахчисарайського району Едема Смаїлова. Звинувачення проти них долучили до бахчисарайськї «справи Хізб ут-Тахрір». Міжнародна правозахисна організація Amnesty International визнала Сервера Мустафаєва в'язнем совісті.

Тиждень.ua

08-05-2020

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом у політиці. Створено в рамках проекту "ПУЛ жінок".
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики Веб-сторінкаДата народження: 23 жовтня 1980р.Відомості на момент обрання: освіта вища, завідувач сектору, департамент Державної архітектурно-будівельної інспекції у Харківській області, безпартійнa, проживає в місті Харкові, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика