Денісова: ЗНО в стандартному форматі забезпечить право на освіту вступників 2020 року

Уповноважений ВР з прав людини Людмила Денісова зазначила, що проведення зовнішнього незалежного оцінювання у стандартному форматі забезпечить право на освіту вступників 2020 року. Про це вона написала на своїй сторінці в Facebook.

“Проведення ЗНО у стандартному форматі забезпечить право на освіту вступників 2020 року. Триваючий карантин та відтермінування проведення ЗНО викликало хвилю стурбованості у випускників та їх батьків щодо можливості для подальшого вступу у вищі навчальні заклади у 2020 році”, - написала Людмила Денісова.

Вона зазначила, що мова йде про рівні права і можливості доступу до якісної освіти, які створює ЗНО.

“За понад 10 років існування ЗНО, воно здобуло у суспільстві переваги, ключовими із яких є об'єктивність оцінювання шляхом виключення людського фактора, подолання корупції при вступі до вищих навчальних закладів та забезпечення рівного доступу до вищої освіти залежно від знань абітурієнта. Крім того, ЗНО є одним із чинників наближення української освiти до європейських стандартів освiти та підвищення якостi середньої та вищої освiти”, - додала Денісова.

За її словами, забезпечуючи право на освіту, не потрібно нехтувати основоположним правом кожної людини на життя і здоров’я.

“Тому, закликаю, щоб всі дотичні до проведення ЗНО, від міністра до вчителя, кожен на своєму рівні забезпечили максимальний рівень безпеки для вступників, зокрема, дотримання соціального дистанціювання та використання засобів індивідуального захисту”, - зазначила Людмила Денісова.

Нагадаємо, у МОН розповіли, чи готові провести ЗНО у безпечних умовах.

УНН

16-06-2020

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Лекцію створено в рамках проекту "ПУЛ жінок"
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" у Верховній Раді України
Член депутатської фракції Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" у Верховній Раді України Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Веб-сторінка Заступник члена Постійної делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Турецькою Республікою Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Китайською Народною Республікою Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Японією Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Австрійською Республікою Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв'язків з Державою Ізраїль Веб-сторінкаДата народження: 17 лютого 1977р.Відомості на момент обрання: освіта вища, народний депутат України, член Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 21.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика