Денісова зустрілась з рідними українських політв'язнів та громадян, що зникли безвісти

Уповноважений ВР з прав людини Людмила Денісова зустрілась з рідними українських полонених, політв’язнів, яких незаконно утримує окупант, а також наших громадян, які вважаються зниклими безвісти. Вони обговорили необхідність створення комісії з пошуку зниклих безвісти. Про це вона написала у своєму Telegram-каналі.

"Провела зустріч з рідними українських полонених, політв’язнів, яких незаконно утримує окупант, а також наших громадян, які вважаються зниклими безвісти. Крім того, обговорили необхідність створення комісії з пошуку безвісти зниклих осіб за невстановлених обставин. Повідомила, що невідкладно звернуся до Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля щодо зазначеної проблеми", - написала Людмила Денісова.

Вона зазначила, що продовжує оперативно реагувати на всі випадки порушення прав українських полонених та політв’язнів.

"Насамкінець домовилися про активну комунікацію для обміну та аналізу всієї наявної інформації, аби пришвидшити звільнення кожного, хто незаконно утримується країною-агресором", - додала Людмила Денісова.

Нагадаємо, омбудсмен відреагувала на блокування бойовиками пропуску людей через КПВВ.

УНН

12-06-2020

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом у політиці.
Жінки-народні депутатки
Не входить до складу будь-якої фракції
Не входить до складу будь-якої фракції Член Комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування Веб-сторінкаДата народження: 14 травня 1983р.Відомості на момент обрання: освіта вища, заступник міністра, Міністерство охорони здоров’я України, член Політичної Партії "ГОЛОС", проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 10.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика