Денісова звернулась до Нацради з телерадіомовлення через оприлюднення даних потерпілої в Кагарлику

Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова звернулася з листом до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення через оприлюднення в ЗМІ персональних даних та фотознімків потерпілої від насильницьких дій поліції в Кагарлику. Про це повідомляє сторінка Офісу Омбудсмена України в Facebook.

“Уповноважений ВРУ з прав людини Людмила Денісова стурбована діями засобів масової інформації, які оприлюднили персональні дані та фотознімки потерпілої від насильницьких дій працівників Кагарлицького відділення Національної Поліції України. На переконання Омбудсмана, окремі медіа не враховуючи моральні аспекти і права людини оприлюднили персональні дані та фотознімки потерпілої від насильницьких дій працівників Кагарлицького відділення Національної Поліції України”, — йдеться у повідомленні.

Вказано, що відповідно до статті 32 Конституції України ніхто не може втручатися в особисте життя, використовувати інформацію про особу без її згоди. Публікація фотографій особи без її згоди є порушенням статей 301 та 308 Цивільного Кодексу України, статті 3 Закону України “Про друковані засоби масової інформації”, статті 6 Закону України “Про телебачення і радіомовлення”.

“Уповноважений Верховної Ради України з прав людини звернулася з листом до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, в якому вимагає донести до представників ЗМІ не переходити межу моральних цінностей, за якою стоїть людина, її права і свободи”, — вказано у повідомленні.

Також зазначається, що Людмила Денісова звернула увагу ЗМІ на необхідність дотримання Конституції України та законів, аби в подальшому уникати в професійній діяльності приниження честі та гідності людини і громадянина.

“Обурена недотриманням представниками преси принципів журналістської етики та толерантності”, — зазначила Людмила Денісова.

Нагадаємо, в моніторинговій місії ООН з прав людини заявили, що низка українських ЗМІ висвітлили інформацію саме про зґвалтування та жертву, замість того, щоб попіклуватись про їхні права.

Також нагадаємо, в Київській області затримали двох поліцейських за підозрою в зґвалтуванні жінки.

УНН

05-06-2020

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом в політиці
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції Політичної партії "Європейська Солідарність" у Верховній Раді України дев'ятого скликання
Член депутатської фракції Політичної партії "Європейська Солідарність" у Верховній Раді України дев'ятого скликанняЧлен Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики Веб-сторінкаЧлен групи з міжпарламентських зв’язків з Державою Катар Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Японією Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Сполученими Штатами Америки Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Королівством Норвегія Веб-сторінкаДата народження: 23 жовтня 1977р.Відомості на момент обрання: освіта вища, народний депутат України, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 16.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика