Депутатка від «Слуги народу» запевняє, що президент не контролює парламент 

Народна депутатка України від партії «Слуга народу», а також голова підкомітету з державної безпеки та оборони комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки Ірина Верещук заявила, що не зашкодило б відновити парламентський контроль. 

Про це вона повідомила в ефірі телеканалу «112 Україна».

«Відновити парламентський контроль би не зашкодило. Бо ми можемо скільки завгодно чіпляти нагрудний значок, такий великий, що мені здається, що він вже до рівня парламентського его виріс. Мені навіть соромно трохи, що такі ми значки собі поробили, посвідчення, у нас всього багато, а ефекту мало», - сказала Верещук.

Вона додала, що контроль за парламентом здійснює суспільство.

«Президент не може контролювати парламент – це інша вертикаль влади. В який спосіб він може контролювати? Він може бути суб’єктом законодавчої ініціативи – це конституційно передбачене його право», - додала Верещук. 

Главком

23-09-2019

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Що таке імідж і з чого він складається? Які шляхи його формування? Як правильно формувати позитивний імідж? На що і на кого орієнтуватися? Яких помилок слід уникати у формуванні та підтриманні свого політичного іміджу? Про зовнішність, репутацію та поведінку розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Імідж»
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування Веб-сторінкаДата народження: 21 травня 1981р.Відомості на момент обрання: освіта вища, головний лікар, КЗ "Обласна лікарня відновного лікування" Херсонської обласної ради, безпартійнa, проживає в місті Херсоні, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика