Депутатка від "Слуги народу" заявила, що українські цінності "не збігаються з європейськими

Депутат від "Слуги народу" Ірина Верещук заявила, що Україна повинна захищати "свої цінності, які в Європі давно розмиті", очевидно маючи на увазі питання так званих традиційних цінностей: сім'ї та релігії.

Верещук вважає, що Україна може вчитися у Євросоюзу децентралізації, організації судової системи, правоохоронної системи, "але все-все під копірку до нас - ні", про це вона сказала в ефірі 112 Україна.

"Воно не спрацює. У нас є свої цінності, які потрібно зберігати, і які в Європі давно розмиті", - заявила Верещук.

Вона вважає, що не можна порівнювати Україну ні з якою іншою країною.

Депутат від Слуги народу також висловила думку, що європейські цінності зараз "сильно дискутуються". "Є Польща або Угорщина, де більш традиційні цінності, коли ми говоримо про сім'ю, церкви, релігії, про поняття сім'ї, статі та інших, це все дискусія", - переконана депутат.

gazeta.ua

23-09-2019

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Проект "Створення політичного українського лобі жінок" представляє мотиваційний ролик для жінок та дівчат
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"Член Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Веб-сторінкаДата народження: 23 лютого 1975р.Відомості на момент обрання: освіта вища, генеральний директор Директорату технічного регулювання в будівництві, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика