Депутатку в соцмережах зацькували через її дитину: як відреагувала жінка

В Рівному зацькували депутатку міської ради від партії "Європейська солідарність" Оксану Майбороду. Усе через те, що вона провела публічний виступ з маленькою дитиною на руках.
 
У соціальній мережі фейсбук Зураб Кантарія опублікував пост, в якому повідомив, що Оксана Майборода молодчинка, адже розповідає про важливість "зелених коридорів" в містах з донькою Поліною на руках. Усе це він підкріпив відповідним фото.

Проте думки користувачів розділилися. Під публікацією люди залишали коментарі обурення та критики щодо того, що депутатка взяла на роботу дитину.

Пізніше Оксана Майборода на своїй сторінці у фейсбук повідомила, що зазнала від деяких людей у свій бік цькування. Користувачі не втомлюються залишати повідомлення під усіма можливими постами, які пов'язані з її політичною діяльністю.

Батьки з дітьми в публічних місцях це нормально і взяти дитину на роботу це нормально. Ніхто і нікому не має права вказувати, як виховувати дітей, куди їх не можна брати і де залишати. Це приватна справа батьків і правильна реакція оточення – або ніяка, або підтримка і допомога, – повідомила Оксана Майборода.
 
"Люди, які мене знають і які були на заходах, де я була з дітьми, зазвичай, так і роблять, за що я щиро вдячна. Діти швидко ростуть і це тимчасово, а батьки можуть залишатися активними і продовжувати роботу чи громадську діяльність, поєднуючи з доглядом за малечею. Це такий самий нормальний вибір людей, як і взяти відпустку мамі або татові на час догляду за дітьми", – додала Майборода.
 
Вона зазначила, що це яскравий приклад дискримінації за ознакою материнства та політичного булінгу. Також депутатка запропонувала людям підтримати активних мам та поширювати фото, з тегом "дитинунароботу".
 
24 канал

02-03-2021

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Що таке імідж і з чого він складається? Які шляхи його формування? Як правильно формувати позитивний імідж? На що і на кого орієнтуватися? Яких помилок слід уникати у формуванні та підтриманні свого політичного іміджу? Про зовнішність, репутацію та поведінку розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Імідж»
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування Веб-сторінкаДата народження: 21 травня 1981р.Відомості на момент обрання: освіта вища, головний лікар, КЗ "Обласна лікарня відновного лікування" Херсонської обласної ради, безпартійнa, проживає в місті Херсоні, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика