Досягнення гендерної рівності в Україні має бути метою всіх держпрограм - Стефанішина

Досягнення гендерної рівності в Україні має розглядатися як ціль усіх державних програм та стратегічних напрямів розвитку суспільства.

Про це заявила віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина на розширеній нараді щодо пріоритетів гендерної політики та виконання зобов’язань України в рамках Партнерства Біарріц, повідомляється на Урядовому порталі.

«Досягнення гендерної рівності в Україні має розглядатися не тільки як окреме завдання уряду, а і як ціль усіх державних програм та стратегічних напрямів розвитку суспільства. Гендерна рівність – це один з пріоритетів уряду та моїх особисто як віцепрем'єр-міністра», - сказала Стефанішина.

Вона наголосила, що гендерні питання включені в порядок денний всього процесу реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, партнерства Україна-НАТО та є важливим компонентом співпраці України з усіма міжнародними партнерами.
 
Учасники наради обговорили питання інтеграції гендерного компоненту в усі реформи, політики та стратегічні документи; впровадження порядку резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека»; виконання зобов’язань відповідно до Партнерства Біарріц; запуск інформаційних кампаній з подолання гендерних стереотипів, перегляд державних будівельних норм для створення безбар’єрного та інклюзивного простору та інші питання.

УКРІНФОРМ

17-07-2020

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
З чого і як жінка може почати політичну кар’єру? Що найважливіше на початку? Для чого потрібна команда? Що таке ресурси? Для чого потрібна політична платформа? Для чого взагалі жінкам іти у політику? На ці та інші запитання відповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. З чого почати?» Фільм є частиною циклу з 6 серій, в яких політологи, політтехнологи, фахівці з риторики, переговорів, тайм-менеджменту розповідають про основні моменти, на які має звернути увагу жінка-політик на початку своєї кар’єри. Жінки-депутатки діляться власним досвідом подолання труднощів, які чатують саме на жінку в політиці, і дають низку порад. Фільми створено ВГО «Жіночий консорціум України» за фінансової підтримки Канадського фонду розвитку місцевих ініціатив. Точка зору авторів і героїв фільмів може не співпадати з офіційною позицією Канадського фонду розвитку місцевих ініціатив. Над проектом працювали: Віра Карайчева (авторка ідеї та режисер), Оксана Ярош, Марія Алєксєєнко, Ольга Веснянка, Олег Зорін, Тимур Тарасов, Марія Сулима Висловлюємо подяку за участь у зйомках Тетяні Баєвій, Ірині Бережній, Денису Богушу, Людмилі Богуш-Данд, Катерині Везелевій, Лілії Гриневич, Олегу Демчику, Ользі Денисовій, Лесі Оробець, Нелі Пославській, Альоні Сибіряковій, Михайлині Скорик.
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування Веб-сторінкаДата народження: 21 травня 1981р.Відомості на момент обрання: освіта вища, головний лікар, КЗ "Обласна лікарня відновного лікування" Херсонської обласної ради, безпартійнa, проживає в місті Херсоні, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика