Джапарова: Постійна присутність НАТО в Чорному морі має бути посилена

Постійна присутність НАТО в Чорному морі має бути збережена і посилена, наголошує заступник міністра закордонних справ України Еміне Джапарова.

"Існує термінова необхідність посилити можливості Альянсу на східному фланзі до рівня, порівняного з існуючим на східному фланзі в Балтійському регіоні. Постійну присутність НАТО в Чорному морі має бути збережено і посилено", - сказала Джапарова на панельній дискусії "НАТО на передовій: Чому Україна важлива для євроатлантичної безпеки?".

Заступник міністра зазначила, що посилення і збереження повноцінної участі членів НАТО, які не мають виходу до Чорного моря, в цьому процесі було б важливою демонстрацією неприпустимості дій Росії.

"Щодо цього, я б хотіла зазначити, що Україна готова підтримати морську діяльність НАТО в регіоні і продовжити практичну реалізацію", - додала Джапарова.

Інтерфакс-Україна

10-06-2021

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Проект "Створення політичного українського лобі жінок" представляє мотиваційний ролик для жінок та дівчат
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики Веб-сторінкаДата народження: 16 квітня 1991р.Відомості на момент обрання: освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 65.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика