Джапарова презентувала в Комітеті міністрів Ради Європи проект рішення щодо Криму

Перший заступник міністра закордонних справ України Еміне Джапарова на засіданні Комітету міністрів Ради Європи, яке відбулося 28 квітня, презентувала проект рішення щодо ситуації з дотриманням прав людини в окупованому Криму.

"У ході засідання Еміне Джапарова презентувала ініційований Україною проект рішення Комітету Міністрів Ради Європи "Ситуація з правами людини в Автономній Республіці Крим та місті Севастополь (Україна)", що має на меті активізувати залучення Ради Європи до моніторингу ситуації з правами людини в тимчасово окупованому Криму", - повідомляє прес-служба МЗС України.

Вона наголосила на важливості спільних дій для припинення блокування Росією доступу до Криму для органів Ради Європи і відповідних моніторингових процедур.

Також Джапарова поінформувала учасників засідання щодо провокації Росією напруги шляхом накопичення збройних сил на кордоні з Україною і на окупованих територіях, а також в акваторії Чорного моря в і Керченській протоці.

Вона наголосила, що ескалація відбувається на тлі тривалих систематичних порушень прав людини в окупованому Криму і звернула увагу на те, що Росія, як держава-окупант, здійснює репресії як проти громадян, так і проти невигідних їй організацій.

"Уже протягом чотирьох років російська окупаційна адміністрація ігнорує припис Міжнародного суду ООН відновити діяльність Меджлісу кримськотатарського народу", - зазначила вона.

"Україна буде використовувати всі наявні можливості для захисту прав і свобод людини на окупованих територіях, адже вони потребують особливої уваги та посиленого захисту з боку Ради Європи", - уклала Джапарова.

Інтефракс-Україна

29-04-2021

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Проект "Створення політичного українського лобі жінок" представляє ще один мотиваційний ролик для жінок та дівчат
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку Веб-сторінкаДата народження: 31 січня 1978р.Відомості на момент обрання: освіта вища, директор, Благодійна організація "ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "АТБ", безпартійнa, проживає в селі Новоолександрівка Дніпровського району Дніпропетровської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика