ЄС націлений в переговорах з Лондоном на тісне партнерство

ЄС і Великій Британії належить вирішити багато проблем за короткий проміжок часу, пояснила глава Єврокомісії (ЄК) Урсула фон дер Ляєн обстановку, в якій починаються переговори ЄС з Великою Британією про нові відносини сторін.

"Сьогодні, як ви знаєте, Європейська комісія запропонує Раді ЄС проект директив про переговори щодо нашого майбутнього партнерства зі Сполученим Королівством. Якщо ми подивимося на ці теми, то одне можна сказати напевно: ми знаємо, що ми націлені на дуже тісну співпрацю зі Сполученим Королівством. Там не буде жодних сюрпризів", - заявила фон дер Ляєн після зустрічі в понеділок з британським персоналом Європейської комісії.

За її словами, вже намічені майбутні параметри для обговорення на переговорах з Великою Британією.

Говорячи про затверджений Єврокомісією проект директив для переговорів, голова ЄК зазначила: "У них ми дуже ясно сформулювали, що ми готові бути дуже амбітними і вести переговори про нове, безпрецедентне за масштабом партнерство".

Фон дер Ляєн вказала на те, що директиви охоплюють широкий перелік тем: від торгівлі до мобільності та енергетики, від правоохоронних органів до співпраці судових органів, від зовнішньої політики до безпеки і оборони.

При цьому фон дер Ляєн підкреслила: "Не існує безкоштовного доступу на єдиний ринок (ЄС - ІФ), це завжди права і обов'язки при хорошому балансі".

Інтерфакс-Україна

04-02-2020

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
З чого і як жінка може почати політичну кар’єру? Що найважливіше на початку? Для чого потрібна команда? Що таке ресурси? Для чого потрібна політична платформа? Для чого взагалі жінкам іти у політику? На ці та інші запитання відповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. З чого почати?» Фільм є частиною циклу з 6 серій, в яких політологи, політтехнологи, фахівці з риторики, переговорів, тайм-менеджменту розповідають про основні моменти, на які має звернути увагу жінка-політик на початку своєї кар’єри. Жінки-депутатки діляться власним досвідом подолання труднощів, які чатують саме на жінку в політиці, і дають низку порад. Фільми створено ВГО «Жіночий консорціум України» за фінансової підтримки Канадського фонду розвитку місцевих ініціатив. Точка зору авторів і героїв фільмів може не співпадати з офіційною позицією Канадського фонду розвитку місцевих ініціатив. Над проектом працювали: Віра Карайчева (авторка ідеї та режисер), Оксана Ярош, Марія Алєксєєнко, Ольга Веснянка, Олег Зорін, Тимур Тарасов, Марія Сулима Висловлюємо подяку за участь у зйомках Тетяні Баєвій, Ірині Бережній, Денису Богушу, Людмилі Богуш-Данд, Катерині Везелевій, Лілії Гриневич, Олегу Демчику, Ользі Денисовій, Лесі Оробець, Нелі Пославській, Альоні Сибіряковій, Михайлині Скорик.
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики Веб-сторінкаДата народження: 27 серпня 1979р.Відомості на момент обрання: освіта середня спеціальна, тимчасово не працює, безпартійнa, проживає в місті Малин Малинського району Житомирської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика