Євгенія Кравчук: Рада "налаштована прийняти" законопроект Кабміну про банки

Верховна Рада готова проголосувати за урядовий законопроект №3260 про вдосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності, який запобігає поверненню виведеного з ринку банку його власникам, зазначає заступник голови фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук.

"Так само парламент налаштований ухвалити урядовий закон про банки. Він теж потрібен для отримання допомоги (фінансової допомоги від МВФ - ІФ). Очікується, що ми зможемо отримати її вже в квітні", - написала вона на своїй сторінці в Facebook у п'ятницю за підсумками засідання фракції.

Інтерфакс-Україна

30-03-2020

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом у політиці.
Жінки-народні депутатки
Член депутатської Фракції Політичної Партії "ГОЛОС" у Верховній Раді України дев'ятого скликання
Член депутатської Фракції Політичної Партії "ГОЛОС" у Верховній Раді України дев'ятого скликання Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури Веб-сторінкаДата народження: 5 жовтня 1976р.Відомості на момент обрання: освіта вища, віцепрезидент, радник ректора, університет "Київська Школа Економіки", член Політичної Партії "ГОЛОС", проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 2.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика