Євгенія Кравчук : "Слуга народу" перерахує 70 мільйонів партійних грошей на боротьбу з коронавірусом

Партія "Слуга народу" перерахує 70 млн грн державного фінансування партії на боротьбу з коронавірусом.

Про це повідомила заступник голови фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук у Facebook.

"Слуга Народу" перерахує свою частину державного фінансування до бюджету на законних підставах - це 70 млн гривень в цьому році. Також ми знайдемо формат спрямувати уже отримані гроші на потреби медиків", - зазначила депутат.

Кравчук пояснила, що кошти з бюджету, які мали бути цього року виділені на діяльність партії "Слуга Народу", підуть на боротьбу з коронавірусом.
 
"У змінах до бюджету зафіксована можливість відмовитися від державного фінансування статутної діяльності партії на різний термін: один, два, три квартали або на бюджетний рік. Який саме період – має бути зазначено у заяві, що партія подає до Національного агентства з питань запобігання корупції", - зазначила Кравчук.

Депутат висловила сподівання, що інші партії, представлені в парламенті, наслідуватимуть приклад "Слуги народу".

УКРІНФОРМ

14-04-2020

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Як долати сексизм? Як реагувати на агресію? Як тримати удар? Як самій не зіпсувати свій імідж? Що таке чорний піар, чи варто з ним боротися і як на нього реагувати? Про це розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Основні небезпеки»
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики Веб-сторінкаДата народження: 16 квітня 1991р.Відомості на момент обрання: освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 65.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика