Євгенія Кравчук: За всеукраїнське опитування заплатять меценати

Найближчим часом в Україні офіційно презентують громадську організацію, яка буде займатися всеукраїнським опитуванням, котре ініціював президент України Володимир Зеленський. Про це 15 жовтня "Громадському радіо" заявила заступниця голови парламентської фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук.

За її словами, президент давав орієнтири й обирав напрями п'яти запитань всеукраїнського опитування.

"Це буде якась громадська організація, яка буде займатися опитуванням спільно із соціологами. Наскільки я знаю, розглядається варіант паралельно провести екзитпол саме по відповідях людей, по цьому опитуванню, щоб його можна було оприлюднити одразу та звірити з офіційними результатами", – повідомила Кравчук.

Вона підкреслила, що фінансувати опитування будуть меценати коштом "українського походження".

"Є багато меценатів, небайдужих людей, це не такі великі кошти, які виділять чи вже виділили на такий процес. Політичну відповідальність несе за це ініціатор цього опитування. Я впевнена, що всі оці страшилки найближчим часом будуть розвіяні. Кошти будуть українського походження. Законодавчо не закріплений цей юридичний вплив, але рішення в будь-якому випадку буде прийматися в парламенті", – зазначила Кравчук.

За її словами, опитування юридично закріплять народні депутати або президент у відповідному законопроєкті.

13 жовтня Зеленський заявив, що в день місцевих виборів українцям запропонують відповісти на "п'ять важливих питань". Він не уточнив, про що будуть питати громадян і як відбуватиметься опитування. У Центральній виборчій комісії повідомили, що не займаються підготовкою опитування. Офіс президента підкреслив, що результати опитування не матимуть юридичних наслідків.

Пізніше стало відомо, що в опитування внесуть такі запитання:

Чи потрібно ввести довічне ув'язнення за корупцію в особливо великих розмірах?
Чи підтримуєте ви створення на Донбасі вільної економічної зони?
Чи підтримуєте ви скорочення кількості народних депутатів до 300?
Чи підтримуєте ви легалізацію каннабісу з медичною метою – для зменшення болю у тяжкохворих?
Чи підтримуєте ви право України на використання гарантій безпеки, визначених Будапештським меморандумом, для відновлення її державного суверенітету і територіальної цілісності?

Гордон
 

 

16-10-2020

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
На прикладах жінок-депутаток фільм розвінчує міф про неможливість поєднати успішну політичну кар’єру та щасливе особисте, сімейне життя. А фахівці розповідають про важливість самоорганізації та правильного планування часу, щоб його вистачило не лише на роботу, але й на сім’ю, відпочинок та саморозвиток.
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" у Верховній Раді України
Член депутатської фракції Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" у Верховній Раді України Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Веб-сторінкаЧлен групи з міжпарламентських зв’язків з Федеративною Республікою Бразилія Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Сполученим Королівством Великої Британії та Північної Ірландії Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Республікою Корея Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Сполученими Штатами Америки Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Французькою Республікою Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Турецькою Республікою Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв'язків з Державою Ізраїль Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Федеративною Республікою Німеччина Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Китайською Народною Республікою Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Республікою Польща Веб-сторінкаДата народження: 18 травня 1975р.Відомості на момент обрання: освіта вища, народний депутат України, член Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 4.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика