Євгенія Кравчук: За всеукраїнське опитування заплатять меценати

Найближчим часом в Україні офіційно презентують громадську організацію, яка буде займатися всеукраїнським опитуванням, котре ініціював президент України Володимир Зеленський. Про це 15 жовтня "Громадському радіо" заявила заступниця голови парламентської фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук.

За її словами, президент давав орієнтири й обирав напрями п'яти запитань всеукраїнського опитування.

"Це буде якась громадська організація, яка буде займатися опитуванням спільно із соціологами. Наскільки я знаю, розглядається варіант паралельно провести екзитпол саме по відповідях людей, по цьому опитуванню, щоб його можна було оприлюднити одразу та звірити з офіційними результатами", – повідомила Кравчук.

Вона підкреслила, що фінансувати опитування будуть меценати коштом "українського походження".

"Є багато меценатів, небайдужих людей, це не такі великі кошти, які виділять чи вже виділили на такий процес. Політичну відповідальність несе за це ініціатор цього опитування. Я впевнена, що всі оці страшилки найближчим часом будуть розвіяні. Кошти будуть українського походження. Законодавчо не закріплений цей юридичний вплив, але рішення в будь-якому випадку буде прийматися в парламенті", – зазначила Кравчук.

За її словами, опитування юридично закріплять народні депутати або президент у відповідному законопроєкті.

13 жовтня Зеленський заявив, що в день місцевих виборів українцям запропонують відповісти на "п'ять важливих питань". Він не уточнив, про що будуть питати громадян і як відбуватиметься опитування. У Центральній виборчій комісії повідомили, що не займаються підготовкою опитування. Офіс президента підкреслив, що результати опитування не матимуть юридичних наслідків.

Пізніше стало відомо, що в опитування внесуть такі запитання:

Чи потрібно ввести довічне ув'язнення за корупцію в особливо великих розмірах?
Чи підтримуєте ви створення на Донбасі вільної економічної зони?
Чи підтримуєте ви скорочення кількості народних депутатів до 300?
Чи підтримуєте ви легалізацію каннабісу з медичною метою – для зменшення болю у тяжкохворих?
Чи підтримуєте ви право України на використання гарантій безпеки, визначених Будапештським меморандумом, для відновлення її державного суверенітету і територіальної цілісності?

Гордон
 

 

16-10-2020

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Як долати сексизм? Як реагувати на агресію? Як тримати удар? Як самій не зіпсувати свій імідж? Що таке чорний піар, чи варто з ним боротися і як на нього реагувати? Про це розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Основні небезпеки»
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики Веб-сторінкаДата народження: 16 квітня 1991р.Відомості на момент обрання: освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 65.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика