Євродепутатка: Візит Борреля в Росію був катастрофою

Візит високого представника Євросоюзу з питань зовнішньої політики і політики безпеки Жозепа Борреля в Москву був "катастрофою". Про це заявила депутатка Європарламенту Віола фон Крамон-Таубадель під час онлайн-дискусії "Що робити з Росією?", яка відбулася на майданчику Київського безпекового форуму. Трансляцію заходу вели 22 лютого на каналі фонду Open Ukraine у YouTube.

"Візит Жозепа Борреля був дуже болючим для всіх нас. У мене немає слів, щоб передати глибину нашого розчарування результатом. Це був не просто провал, як ви сказали, це була катастрофа. PR-катастрофа для нас усіх. Якщо збираєшся зустрічатися із [главою МЗС РФ] Сергієм Лавровим, краще добряче підготуйся. Навіть більше, якщо йдеш на пресконференцію і відчуваєш, що на тебе нападають, постарайся це припинити. Або скажи йому прямо, що так не піде. А просто вислуховувати запитання, старатися бути чемним чи реагувати на всяку маячню – це просто неприйнятно. Ніхто з нас так і не зрозумів, якою була стратегія візиту Борреля. Якщо ти дійсно хочеш перезавантаження відносин, треба мати порядок денний і сформулювати умови", – сказала політикиня.

Глава Євродипломатії перебував із візитом у Москві 4–6 лютого. Боррель зустрічався із главою МЗС РФ Сергієм Лавровим. Під час візиту він порушував питання відносин Росії та Євросоюзу, переслідування опозиціонера Олексія Навального і "наполягав на повазі до територіальної цілісності" України.

Після візиту 7 лютого Боррель заявив, що Росія не хоче використовувати можливості для поліпшення відносин із Європейським союзом.
 
Гордон

23-02-2021

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом у політиці.
Жінки-народні депутатки
Не входить до складу будь-якої фракції
Не входить до складу будь-якої фракції Член Комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування Веб-сторінкаДата народження: 14 травня 1983р.Відомості на момент обрання: освіта вища, заступник міністра, Міністерство охорони здоров’я України, член Політичної Партії "ГОЛОС", проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 10.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика