Євродепутатка: Візит Борреля в Росію був катастрофою

Візит високого представника Євросоюзу з питань зовнішньої політики і політики безпеки Жозепа Борреля в Москву був "катастрофою". Про це заявила депутатка Європарламенту Віола фон Крамон-Таубадель під час онлайн-дискусії "Що робити з Росією?", яка відбулася на майданчику Київського безпекового форуму. Трансляцію заходу вели 22 лютого на каналі фонду Open Ukraine у YouTube.

"Візит Жозепа Борреля був дуже болючим для всіх нас. У мене немає слів, щоб передати глибину нашого розчарування результатом. Це був не просто провал, як ви сказали, це була катастрофа. PR-катастрофа для нас усіх. Якщо збираєшся зустрічатися із [главою МЗС РФ] Сергієм Лавровим, краще добряче підготуйся. Навіть більше, якщо йдеш на пресконференцію і відчуваєш, що на тебе нападають, постарайся це припинити. Або скажи йому прямо, що так не піде. А просто вислуховувати запитання, старатися бути чемним чи реагувати на всяку маячню – це просто неприйнятно. Ніхто з нас так і не зрозумів, якою була стратегія візиту Борреля. Якщо ти дійсно хочеш перезавантаження відносин, треба мати порядок денний і сформулювати умови", – сказала політикиня.

Глава Євродипломатії перебував із візитом у Москві 4–6 лютого. Боррель зустрічався із главою МЗС РФ Сергієм Лавровим. Під час візиту він порушував питання відносин Росії та Євросоюзу, переслідування опозиціонера Олексія Навального і "наполягав на повазі до територіальної цілісності" України.

Після візиту 7 лютого Боррель заявив, що Росія не хоче використовувати можливості для поліпшення відносин із Європейським союзом.
 
Гордон

23-02-2021

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Як долати сексизм? Як реагувати на агресію? Як тримати удар? Як самій не зіпсувати свій імідж? Що таке чорний піар, чи варто з ним боротися і як на нього реагувати? Про це розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Основні небезпеки»
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" у Верховній Раді України
Член депутатської фракції Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" у Верховній Раді України Член Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України Веб-сторінкаДата народження: 29 жовтня 1981р.Відомості на момент обрання: освіта вища, тимчасово не працює, член Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 26.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика