Фон дер Ляєн попередила Джонсона про наслідки Brexit

Європейська комісія повідомила про зустріч у середу в Лондоні між головою ЄК Урсулою фон дер Ляєн і прем'єр-міністром Великої Британії Борисом Джонсоном з метою підготувати майбутні дискусії про майбутні відносини Євросоюзу та Сполученого Королівства.

За словами глави Єврокомісії, які наводяться в комюніке, йшлося про "старих друзів, нових починаннях".

"Голова фон дер Ляєн підкреслила той факт, що Євросоюз повністю поважає рішення Великої Британії покинути ЄС. Це рішення тягне за собою наслідки, оскільки жодні відносини не можуть бути настільки тісними, як членство в ЄС", - йдеться в повідомленні Єврокомісії.

При цьому обидва керівники "погодилися з тим, що ЄС і Велика Британія мають спільні цінності та інтереси, і що існує безліч сфер, в яких їхня співпраця на світовій арені буде мати неоціненне значення, таких як кліматичні зміни, права людини, безпека тощо."

Фон дер Ляєн запевнила, що ЄС буде сумлінно вести переговори про майбутні відносини в рамках політичної декларації з метою досягнення найкращого можливого результату.

"Однак часу не вистачає для того, щоб такої угоди було досягнуто, а потім ратифіковано до кінця 2020 року", - наголошується в комюніке Європейської комісії.

Інтерфакс-Україна

09-01-2020

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом в політиці.
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика