Геращенко — про Фокіна: У нас вже Жучка-Мучка призначає своїх перемовників в ТКГ 

Народна депутатка з фракції Євросолідарність Ірина Геращенко прокоментувала слова онучки Вітольда Фокіна про те, що той отримав посаду в ТКГ після того, як вона познайомила його з головою Офісу президента Андрієм Єрмаком.

«У нас вже Жучка-Мучка призначає своїх дідусів в Тристоронню контактну группу. Це безумство», - сказала Геращенко в інтерв'ю Радіо НВ.

За словами нардепки, її «дратує відсутність позиції» голови Верховної Ради Дмитра Разумкова з цього питання (слова спікера парламенту про те, що він користується «іншими механізмами підбору кадрів», Геращенко назвала відповіддю на питання журналістів, а не заявою).

«Ну яка у нього кадрова політика? Разумков - перший номер в списку Слуги народа. Давайте подивимося, хто в цих "слугах" — ну яка у нього інша політика? Гвалтівники в цих слугах, якісь казнокради, корупціонери; помічники, які ходять розбирають зараз хабарі, ще казна-хто. Хто за це відповідає? А Дмитро так цікаво дистанціювався і хоче зіграти роль "солодкої вати", яка не має жодного відношення до цих історій. Не вийде - будемо нагадувати», - сказала депутатка від Європейської солідарності.

За її словами, Фокін і Єрмак знайшли спільну мову щодо того, як закінчити війну на Донбасі.

Перший прем'єр-міністр незалежної України, 87-річний Вітольд Фокін увійшов до складу української делегації в ТКГ щодо Донбасу 18 серпня. Відповідний указ підписав президент Володимир Зеленський.

Наприкінці серпня Фокін заявив, що для досягнення миру на Донбасі потрібно провести загальну амністію і закріпити за цим регіоном особливий статус. Його заява викликала резонанс серед значної частини населення.

Новое время

15-09-2020

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для чого політику потрібен самопіар? Як правильно рекламувати себе та свою діяльність? Як і для чого жінка-політик має використовувати інтернет-медіа? Як і для чого співпрацювати із журналістами? Як привертати до себе увагу? Відповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці Самореклама і ЗМІ».
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики Веб-сторінкаДата народження: 24 жовтня 1994р.Відомості на момент обрання: освіта вища, тимчасово не працює, безпартійнa, проживає в місті Харкові, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 94.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика