Глава МЗС Німеччини 17 січня прилетить до Києва

В Україну 17 січня прилетить міністр закордонних справ Німеччини Анналена Бербок. Про це повідомив речник МЗС України Олег Ніколенко.

За його словами, ключовими темами її зустрічей стануть подальша консолідація підтримки України з боку Німеччини на тлі агресивних дій Росії, активізація мирного врегулювання російсько-українського збройного конфлікту, обговорення кроків щодо зміцнення двостороннього співробітництва та відновлення діяльності нормандського формату.
 
Раніше офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова повідомляла, що Анналена Бербок зустрінеться з Сергієм Лавровим 18 січня в рамках візиту до Москви.

Нагадаємо, Анналена Бербок наголосила на згуртованості країн ЄС у питаннях врегулювання конфлікту з Росією.

УНН

14-01-2022

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом в політиці
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Веб-сторінкаДата народження: 7 грудня 1975р.Відомості на момент обрання: освіта вища, директор з управління та розвитку цифрових продуктів, ТОВ "Квартал 95", член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ", проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 129.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика