“Голос” у серпні визначатиметься щодо кандидатів на місцевих виборах — Рудик

Партія “Голос” у середині серпня проведе з’їзд, на якому вирішить, чиї кандидатури висуватиме на місцевих виборах.

Про це в інтерв’ю Укрінформу повідомила голова партії “Голос” Кіра Рудик.

“У нас у середині серпня буде з'їзд, який ухвалить рішення про те, кого ми висуваємо в кожному місті, в кожній області, й після цього ми зможемо публічно про це говорити. Зараз це все кандидати, які з нами співпрацюють”, - сказала політик.

Рудик також ствердно відповіла на запитання, чи планує “Голос” висувати своїх кандидатів на посади міських голів у великих містах.

“У деяких – абсолютно точно. В інших ми все ще ведемо перемовини з кандидатами. Абсолютно точно - це Київ і Львів. Харків, Дніпро, Одеса – ми в процесі перемовин”, - зазначила вона.

Крім того, депутат підтвердила, що шоумен і волонтер Сергій Притула залишається членом команди “Голосу”.

На запитання, чи особисто вона не планує балотуватися на посаду Київського міського голови, Рудик відповіла: “Усе можливо, в нас багато сюрпризів”.
 
Як повідомлялося, відповідно до статті 141 Конституції України чергові вибори сільських, селищних, міських, районних, обласних рад, сільських, селищних, міських голів відбуваються в останню неділю жовтня п’ятого року повноважень відповідної ради чи відповідного голови, обраних на чергових виборах. Таким чином, чергові місцеві вибори мають відбутися 25 жовтня 2020 року.

Згідно з чинним законодавством, Верховна Рада призначає чергові місцеві вибори не пізніше, ніж за 90 днів до дня виборів.

УКРІНФОРМ

26-06-2020

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для чого політику потрібен самопіар? Як правильно рекламувати себе та свою діяльність? Як і для чого жінка-політик має використовувати інтернет-медіа? Як і для чого співпрацювати із журналістами? Як привертати до себе увагу? Відповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці Самореклама і ЗМІ».
Жінки-народні депутатки
Член депутатської Фракції Політичної Партії "ГОЛОС" у Верховній Раді України дев'ятого скликання
Член депутатської Фракції Політичної Партії "ГОЛОС" у Верховній Раді України дев'ятого скликання Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань цифрової трансформації Веб-сторінкаДата народження: 14 жовтня 1985р.Відомості на момент обрання: освіта вища, фізична особа – підприємець, член Політичної Партії "ГОЛОС", проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 3.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика