Голубовська назвала головні кроки, які треба зробити у боротьбі із COVID-19

У боротьбі з коронавірусом найголовніше – зробити прогноз на осінь. Також потрібно забезпечити доступ кожної людини до медичного закладу. Про це в інтерв’ю УНН розповіла лікар-інфекціоніст Ольга Голубовська.

"Зараз найголовніше, коли цей карантин буде пом'якшуватися, з моєї точки зору, це робити прогноз на осінь. Прогноз, відразу скажу, зробити дуже складно…Хоча б прогноз з сьогоднішньої ситуації, з кількості хворих на сьогодні, все це проаналізувати разом з фахівцями і клініцистами", - сказала Голубовська.

За її словами, важливо виявити нульового пацієнта і виявити всіх контактних осіб.

"У пацієнта повинен бути доступ до якогось стаціонару, де він може отримати мінімальну кількість цієї допомоги…Зараз треба, щоб у кожному населеному пункті України, в тому числі і в глибинці, був якийсь доступ, доїзд до лікувальних установ", - додала лікар.

Також вона зазначила, що треба відшліфувати стандарти надання медичної допомоги на первинній ланці.

"У нас немає рекомендацій на сьогоднішній день для сімейних лікарів. І дуже важливо навчити особливостям в кожному куточку ті стаціонари, які будуть госпіталізувати цих пацієнтів", - підсумувала Голубовська.

Нагадаємо, за словами Голубовської, побудувати прогноз на осінь щодо коронавірусу можна шляхом проведення тестування у найбільш заражених містах та найменш заражених.

УНН

21-05-2020

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом у політиці. Створено в рамках проекту "ПУЛ жінок".
Жінки-народні депутатки
Член депутатської Фракції Політичної Партії "ГОЛОС" у Верховній Раді України дев'ятого скликання
Член депутатської Фракції Політичної Партії "ГОЛОС" у Верховній Раді України дев'ятого скликанняЧлен Комітету Верховної Ради України з питань бюджету Веб-сторінкаДата народження: 31 березня 1987р. Відомості на момент обрання: освіта вища, фізична особа – підприємець, член Політичної Партії "ГОЛОС", проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 17.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика