Голубовська про медреформу: пацієнта там немає

Доктор-інфекціоніст Ольга Голубовська заявила, що медична реформа — це “не реформа, а зміна фінансування”, і пацієнта в цьому процесі немає. Про це Голубовська сказала в ефірі телеканалу ZIK.

“Ви подивіться, що робиться. Призначили міністра, якого підтримує, в основному, медична громадськість. Ви розумієте, не дають працювати. Це людина, яка вперше за багато років хоча б спілкується з експертами. Він приймає правильні рішення, тим більше, в такій складній ситуації: у цій розрусі, без санепідемслужби, без нічого... Це не реформа, це зміна фінансування. Так і треба це називати. Пацієнта в цій реформі немає”, — сказала Ольга Голубовська, коментуючи заяву Бориса Тодурова про те, що лікарі готові на страйки, якщо триватиме другий етап медичної реформи.

Вона зазначила, що її хвилюють інфекційні стаціонари і то, як вони будуть фінансуватися.

“Тому я повністю згодна, що вже терпець у всіх просто на межі. А тим більше зараз. Тому що я ніколи в житті не бачила, щоб лікарі плакали від втоми. Так ось, зараз я це вже бачу”, — додала Ольга Голубовська.

Нагадаємо, Борис Тодуров заявив, що вони оголосять всеукраїнський страйк медиків, якщо будуть звільняти міністра і продовжувати медреформу.

УНН

12-06-2020

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Лекцію створено в рамках проекту "ПУЛ жінок"
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики Веб-сторінкаДата народження: 7 листопада 1986р.Відомості на момент обрання: освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійнa, проживає в селі Тернівщина Лубенського району Полтавської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика