Інфекційні хвороби — це національна безпека країни - Голубовська

Всі дослідження на інфекційні хвороби повинні лежати на плечах держави, оскільки вони є національною безпекою країни. Про це сказала лікар-інфекціоніст Ольга Голубовська в ефірі ток-шоу  Анастасії Дайнод і Ростислава Сухачова в ефірі телеканалу ZiK.

“Всі дослідження на інфекційні хвороби взагалі повинні лежати на плечах держави, так у всьому світі, тому що інфекція — це національна безпека країни, не можна сподіватись тільки на тих людей, у яких є гроші піти, заплатити і зробити аналіз. Подивіться, що робиться в регіонах, там люди, якщо кінці з кінцями зводять, яке там тестування, не можна цього допускати”, — зазначила вона.

Нагадаємо, раніше Голубовська повідомляла, що Україна в чомусь була підготовлена ​​до епідемії коронавірусу краще, ніж Нью-Йорк, адже у них лікарі не мали навіть засобів індивідуального захисту.

УНН

06-05-2020

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом у політиці.
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань молоді і спорту Веб-сторінкаДата народження: 4 червня 1983р.Відомості на момент обрання: освіта вища, спортсмен-інструктор, Державна прикордонна служба України, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 57.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика