Інтимне листування і відверте вбрання: чим запам’яталися нові депутатки Ради 

Напівпрозорі сукні, брендовий одяг та інтимне листування в сесійній залі. ТСН простежила за депутатками нового скликання, чим вони запам'яталися за перший місяць роботи. А ще дізналася, кому в смс-повідомленнях освідчувалася депутатка Олена Криворучкіна, яку всі тепер знають як «Зелена кнопочка».

Дев’яте скликання Верховної Ради відрізняється від попереднього не лише оновленим на 80% складом народних обранців, але і кількістю жінок. Саме депутаток у Раді стало більше вдвічі. І деякі з них вже встигли стати справжніми зірками інтернету.

Світлини інтимного листування заступниці голови комітету з питань екологічної політики і природокористування, депутатки від партії «Слуга народу» Олени Криворучкіної з її коханим підірвало соцмережі. У смс-повідомленні жінка, яку її співрозмовник ніжно називає «Зелена кнопочка», зізнається в коханні невідомому, який підписаний, як «коханий» і пише, що хоче кохатися з ним день і ніч.

В інтерв’ю Олена Криворучкіна зізналася, що була приголомшена тим, що її особисте виставили на загал. І навіть обурилася на журналістів. Переймався і її загадковий «коханий», розповідає новоспечена депутатка:

«У шоці був! І розгубився, і в шоці був. Така ситуація… Перш за все, він турбувався, що я відчуваю, як це сприймаю я, і що зі мною».

Своє особисте життя 47-річна народна обраниця тримає в таємниці. Але ЗМІ зізналося, що коханого звати Андрієм. Вони однолітки. Разом уже 9 місяців. Як і Криворучкіна, її коханий науковець.

«У нас стосунки наразі абсолютно не сімейні, а ще романтичні. Він перебуває увесь час у відрядженні - звідси і смс, бо так можна було побалакати ввечері», - каже нардепка. 

Главком

23-09-2019

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом у політиці. Створено в рамках проекту "ПУЛ жінок".
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" у Верховній Раді України
Член депутатської фракції Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" у Верховній Раді України Член Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики Веб-сторінкаДата народження: 30 квітня 1988р.Відомості на момент обрання: освіта вища, керівник, адвокатське бюро "Славицька і партнери", член Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 37.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика