Кабмін призначив своїм представником у Раді депутатку Ірину Верещук

Кабінет міністрів призначив своїм представником у Верховній Раді нардепа Ірину Верещук. Про це повідомляє «Урядовий кур’єр».

Верещук є членом парламентського комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки. У 2010 році вона обіймала посаду заступника голови Жовківської райдержадміністрації на Львівщині. З у 2010 по 2015 роки обіймала посаду мера Рави-Руської.

У 2013 році, за президента Віктора Януковича, після відмови тодішнього уряду від євроінтеграційного курсу Верещук закликала країни Європейського Союзу підписати окрему угоду про асоціацію з містом Рава-Руська.

У 2016—2019 роках вона була директором громадської організації «Міжнародний центр Балтійсько-Чорноморських досліджень та консенсусних практик. Центр політичного діалогу». За повідомленням «Чесно», Верещук також керує міжнародним благодійним фондом «Добро тім».

Верещук має науковий ступінь кандидата наук з державного управління і працює доцентом на факультеті політології та права в Національному педагогічному університеті ім. Драгоманова, а також професором кафедри загальної та прикладної психології Інституту екології економіки і права.

Зазначається, що на початку 2000-х вона проходила службу у Збройних силах України на офіцерських посадах.

29 серпня Верховна Рада схвалила склад нового уряду. За рішення проголосував 281 народний депутат, проти — 26, а 45 утрималися.
Президент Володимир Зеленський роздав перші завдання новопризначеним міністрам. Він зачитав їх на відкритій зустрічі з керівниками Кабінету міністрів, Верховної Ради та силовиків.
Новообраний український уряд, середній вік членів якого становить 39 років, наразі є наймолодшим у Європі.

thebabel.com.ua

05-09-2019

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом у політиці. Створено в рамках проекту "ПУЛ жінок".
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики Веб-сторінкаДата народження: 16 квітня 1986р.Відомості на момент обрання: освіта вища, тимчасово не працює, безпартійнa, проживає в місті Гуляйполе Гуляйпільського району Запорізької області, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика