Конгрес має відхилити будь-які домовленості США й ФРН щодо Nord Stream 2 – Каптур

Співголова Українського кокусу в Конгресі США конгресвумен від демократів Марсі Каптур жорстко розкритикувала домовленості між Вашингтоном і Берліном по Nord Stream 2, про які стало відомо за повідомленнями джерел у пресі.

Про це вона заявила в вівторок під час виступу в Конгресі, відеозапис якого розміщений на її офіційній твіттер-сторінці.

«Я виступаю разом з нашими союзниками в Центральній та Східній Європі проти Nord Stream 2. Конгрес повинен відхилити будь-які угоди, які не можуть захистити трансатлантичну безпеку та суверенітет України», - наголосила Каптур.
 
На відео, доданому до текстового повідомлення, записаний її виступ перед членами Конгресу в вівторок.

«Як співголова двопартійного Українського кокусу в Конгресі я висловлюю свою глибоку стурбованість у питанні, що стосується трансатлантичної енергетичної безпеки. Кремль за співучасті європейських країн намагається завершити проєкт Nord Stream 2», - зауважила Каптур.
 
Вона підкреслила, що Nord Stream 2 – це проєкт зловмисного впливу Росії, який «посилить важелі впливу Володимира Путіна на Європу та порушить альянс НАТО».

Конгресвумен заявила, що повідомлення у ЗМІ свідчать про те, що адміністрація Байдена уклала угоду з Німеччиною.

«Відповідно до цих повідомлень, в угоді мало що може відвадити Росію від примушення наших союзників. Конгрес розуміє ключові уроки історії: коли Німеччина й Росія вступають у змову, народи Центральної та Східної Європи сплачують за це свою ціну», - заявила конгресвумен.
 
Вона нагадала, що Конгрес на переважній двопартійній основі затвердив два законодавчих акти, які передбачають санкції проти Nord Stream 2.

«Ці санкції є обов’язковими, а не вибірковими»,- наголосила Каптур.

Враховуючи порушення адміністрацією цих правил, конгресвумен звернулася до Комітету в питаннях асигнувань затвердити її поправку, яка скасовує будь-які виключення із санкцій проти Nord Stream 2.

У Білому домі й Держдепартаменті США в вівторок зауважили, що скоро зроблять оголошення щодо ситуації навколо переговорів по Nord Stream 2 між США й Німеччиною, а також іншими країнами.

УКРІНФОРМ

21-07-2021

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом у політиці. Створено в рамках проекту "ПУЛ жінок".
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики Веб-сторінкаДата народження: 31 грудня 1984р.Відомості на момент обрання: освіта вища, учитель початкових класів, КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 10, безпартійнa, проживає в місті Сумах, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика