Коронавірус допоміг відкласти "вбивчу" медреформу в Україні – Голубовська

Коронавірус допоміг відкласти “вбивчу медичну реформу” в Україні, багато людей могли б загинути без медичної допомоги. З такою заявою в ефірі телеканалу ZiK виступила лікар-інфекціоніст Ольга Голубовська.

“Я хочу сказати, що добре в коронавірусі, це те, що прийшлося відкласти цю вбивчу медичну реформу, яку ніхто не збирався відкладати”, — сказала Голубовська.

“Скільки б людей загинуло б взагалі без медичної допомоги”, — додала лікар-інфекціоніст.

За її словами, лише зараз реформатори почали задумуватися про те, що реформа медицини діяла не на користь народу.

Нагадаємо, за інформацією МОЗ, реформування медичної галузі буде продовжено, але реформа буде адаптована до українських реалій.

УНН

15-05-2020

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Як долати сексизм? Як реагувати на агресію? Як тримати удар? Як самій не зіпсувати свій імідж? Що таке чорний піар, чи варто з ним боротися і як на нього реагувати? Про це розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Основні небезпеки»
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики Веб-сторінкаДата народження: 16 квітня 1986р.Відомості на момент обрання: освіта вища, тимчасово не працює, безпартійнa, проживає в місті Гуляйполе Гуляйпільського району Запорізької області, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика