Кремль перехопив естафету від радянської влади й продовжує геноцид кримських татар - Денісова

Уповноважена ВРУ з питань прав людини Людмила Денісова сказала, що Кремль фактично перехопив естафету від радянської влади і, так само як 76 років тому, здійснює геноцид кримськотатарського народу. Про це вона написала на своїй сторінці в Telegram.

"Росія продовжує репресії над кримськими татарами – переслідує та проводить незаконні судилища над ними. Сьогодні "Центральный районный суд г. Симферополя" ухвалив рішення щодо оголошення у розшук кримського татарина Едема Бекірова, здійснення якого доручено "прокурору Республики Крым". Днями "Южный окружной военный суд" провів судове засідання відносно Рустема Емірусеінова, Арсена Абхаірова і Ескендера Абдулганіева за відсутності адвокатів, що є грубим порушенням прав на захист та справедливий суд передбачених Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод", - написала Людмила Денісова.

Вона зазначила, що Еміль Джемаденов вже понад 90 днів перебуває в ШІЗО, а Теймур Абдуллаєв – понад 70, що є порушенням не лише міжнародних стандартів поводження з в’язнями, а й російського законодавства. При цьому, адміністрація російської колонії не допускає до громадян України адвокатів, посилаючись на карантинні заходи.

За її словами, ув’язнені 60-річний Сервет Газієв та Ерфан Османов не отримують належної медичної допомоги, хоча мають підвищений артеріальний тиск та інші захворювання.

"Все це свідчить про те, що російська окупаційна влада шукає будь-які приводи, аби продовжити переслідування та знущання з кримських татар. Мета таких дій агресора – зламати дух кримськотатарського народу та усіх, хто відмовляється визнавати Крим російською територією. Кремль фактично перехопив естафету від радянської влади і, так само як 76 років тому, здійснює геноцид кримськоготатарського народу", - додала Людмила Денісова.

Вона закликала міжнародну спільноту продовжити тиск на Росію і змусити її дотримуватись основоположних свобод та прав людини.

Нагадаємо, стало відомо, як працюють колонії та СІЗО з кримськими політв’язнями.

УНН

25-05-2020

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом у політиці. Створено в рамках проекту "ПУЛ жінок".
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики Веб-сторінкаДата народження: 23 жовтня 1980р.Відомості на момент обрання: освіта вища, завідувач сектору, департамент Державної архітектурно-будівельної інспекції у Харківській області, безпартійнa, проживає в місті Харкові, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика