Квін дала пораду Україні щодо боротьби з олігархами

Сполучені Штати радять використовувати державні інституції в боротьбі з олігархами в Україні і відзначають успіхи в судовій реформі, які дають надію на незалежність установ.

Про це заявила журналістам Тимчасова повірена у справах США в Україні Крістіна Квін.

“Наша порада щодо олігархів: використовувати інституції, які вимагають від усіх бізнесменів слідувати однаковим правилам, щоб бути певним, що олігархи слідують цим правилам. Наприклад, Антимонопольний комітет може бути потужним інструментом для притягнення олігархів. Суди, якщо вони належно працюють, можуть також бути засобом у притягненні до відповідальності олігархів”, - зазначила вона.

Квін підкреслила, що у посольстві намагаються зосередитися на питаннях посилення спроможностей інституцій, подібних до тих, які використовуються в США, аби отримати впевненість, що бізнесмени діють за законом.

“Останнім часом ми дуже сильно просуваємо судову реформу. Ми бачимо деякі успіхи тут. Тож ми маємо надію підняти українські інституції на рівень незалежності і міці, щоб вони могли самі притягнути до відповідальності будь-який бізнес, який не відповідає законам України”, - констатувала дипломат.

5 листопада Президент Володимир Зеленський підписав Закон «Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів)». 

УКРІНФОРМ

19-11-2021

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
З чого і як жінка може почати політичну кар’єру? Що найважливіше на початку? Для чого потрібна команда? Що таке ресурси? Для чого потрібна політична платформа? Для чого взагалі жінкам іти у політику? На ці та інші запитання відповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. З чого почати?» Фільм є частиною циклу з 6 серій, в яких політологи, політтехнологи, фахівці з риторики, переговорів, тайм-менеджменту розповідають про основні моменти, на які має звернути увагу жінка-політик на початку своєї кар’єри. Жінки-депутатки діляться власним досвідом подолання труднощів, які чатують саме на жінку в політиці, і дають низку порад. Фільми створено ВГО «Жіночий консорціум України» за фінансової підтримки Канадського фонду розвитку місцевих ініціатив. Точка зору авторів і героїв фільмів може не співпадати з офіційною позицією Канадського фонду розвитку місцевих ініціатив. Над проектом працювали: Віра Карайчева (авторка ідеї та режисер), Оксана Ярош, Марія Алєксєєнко, Ольга Веснянка, Олег Зорін, Тимур Тарасов, Марія Сулима Висловлюємо подяку за участь у зйомках Тетяні Баєвій, Ірині Бережній, Денису Богушу, Людмилі Богуш-Данд, Катерині Везелевій, Лілії Гриневич, Олегу Демчику, Ользі Денисовій, Лесі Оробець, Нелі Пославській, Альоні Сибіряковій, Михайлині Скорик.
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики Веб-сторінкаДата народження: 27 серпня 1979р.Відомості на момент обрання: освіта середня спеціальна, тимчасово не працює, безпартійнa, проживає в місті Малин Малинського району Житомирської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика