Мендель залишається речницею Президента, але тимчасово - ОП

Речниця Президента Юлія Мендель продовжує виконувати обов'язки речниці глави держави, але у зв'язку з реорганізацією комунікаційної роботи Офісу Президента з часом вона зосередиться на роботі щодо взаємодії з іноземними ЗМІ.

Про це радник керівника ОПУ Михайло Подоляк повідомив у коментарі Укрінформу.

«Юлія Мендель продовжує виконувати обов'язки речниці Президента України - тимчасово, поки завершуються процеси реорганізації комунікаційної роботи Офісу Президента. Прийнято рішення про посилення конкретних комунікаційних напрямків, у зв'язку з чим Юлія Мендель зосередиться на роботі щодо взаємодії з іноземними ЗМІ», - зазначив Подоляк.
 
За його словами, комунікації ініціатив глави держави для зовнішніх споживачів потребують суттєвого посилення. «Юлія Володимирівна має відмінні зв'язки в цьому секторі медійної спільноти і зможе бути ефективною як радник з міжнародних комунікацій. Відповідно, позиція речника Президента буде виділена в окремий функціонал, уточнена і заповнена», - наголосив радник керівника Офісу Президента.

Раніше ряд українських ЗМІ повідомив про те, що Юлія Мендель залишить посаду речника Президента Володимира Зеленського після двох років роботи.

УКРІНФОРМ

05-05-2021

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Лекцію створено в рамках проекту "ПУЛ жінок"
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Веб-сторінкаДата народження: 17 червня 1991р.Відомості на момент обрання: освіта вища, доцент, Національний університет харчових технологій, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ", проживає в селі Баштечки Жашківського району Черкаської області, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 58.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика