Меркель: Гібридна війна і дестабілізація – модель поведінки Росії

Кацлерка ФРН Ангела Меркель заявила, що моделлю поведінки Росії зараз є "гібридна війна і дестабілізація". Про це вона розповіла в інтерв'ю шести європейським виданням: британській газеті The Guardian, німецькій Süddeutsche Zeitung, французькій Le Monde, іспанській La Vanguardia, італійській La Stampa і польській Polityce.

Відповідаючи на запитання, чи немає в Німеччині недооцінювання загрози з боку Росії, Меркель сказала: "Ми визнаємо, що гібридна війна і методи дестабілізації є моделлю поведінки з боку Росії".

Як приклад такої поведінки канцлерка назвала вбивство колишнього чеченського польового командира Зелімхана Хангошвілі в Берліні влітку минулого року.

Водночас, на думку Меркель, "є вагомі причини продовжувати конструктивний діалог із Росією". Зокрема, вона підкреслила, що в Сирії та Лівії, які перебувають у безпосередній близькості до Європи, "стратегічний вплив Росії великий". Глава німецького уряду додала, що з цієї причини буде "продовжувати прагнути до співпраці".

Відносини між Росією і країнами Заходу суттєво погіршилися з 2014 року – після того, як РФ окупувала Крим і почала збройну агресію на Донбасі. Європейський союз ввів кілька пакетів санкцій проти Росії. Меркель неодноразово зазначала, що обмежувальні заходи діятимуть до припинення агресії.
 
Гордон

30-06-2020

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом у політиці. Створено в рамках проекту "ПУЛ жінок".
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань інтеграції України з Європейським Союзом Веб-сторінкаДата народження: 10 грудня 1989р.Відомості на момент обрання: освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійнa, проживає в місті Харкові, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика