Меркель: Гібридна війна і дестабілізація – модель поведінки Росії

Кацлерка ФРН Ангела Меркель заявила, що моделлю поведінки Росії зараз є "гібридна війна і дестабілізація". Про це вона розповіла в інтерв'ю шести європейським виданням: британській газеті The Guardian, німецькій Süddeutsche Zeitung, французькій Le Monde, іспанській La Vanguardia, італійській La Stampa і польській Polityce.

Відповідаючи на запитання, чи немає в Німеччині недооцінювання загрози з боку Росії, Меркель сказала: "Ми визнаємо, що гібридна війна і методи дестабілізації є моделлю поведінки з боку Росії".

Як приклад такої поведінки канцлерка назвала вбивство колишнього чеченського польового командира Зелімхана Хангошвілі в Берліні влітку минулого року.

Водночас, на думку Меркель, "є вагомі причини продовжувати конструктивний діалог із Росією". Зокрема, вона підкреслила, що в Сирії та Лівії, які перебувають у безпосередній близькості до Європи, "стратегічний вплив Росії великий". Глава німецького уряду додала, що з цієї причини буде "продовжувати прагнути до співпраці".

Відносини між Росією і країнами Заходу суттєво погіршилися з 2014 року – після того, як РФ окупувала Крим і почала збройну агресію на Донбасі. Європейський союз ввів кілька пакетів санкцій проти Росії. Меркель неодноразово зазначала, що обмежувальні заходи діятимуть до припинення агресії.
 
Гордон

30-06-2020

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
З чого і як жінка може почати політичну кар’єру? Що найважливіше на початку? Для чого потрібна команда? Що таке ресурси? Для чого потрібна політична платформа? Для чого взагалі жінкам іти у політику? На ці та інші запитання відповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. З чого почати?»
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" у Верховній Раді України
Член депутатської фракції Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" у Верховній Раді України Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Веб-сторінкаЧлен групи з міжпарламентських зв’язків з Федеративною Республікою Бразилія Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Сполученим Королівством Великої Британії та Північної Ірландії Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Республікою Корея Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Сполученими Штатами Америки Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Французькою Республікою Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Турецькою Республікою Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв'язків з Державою Ізраїль Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Федеративною Республікою Німеччина Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Китайською Народною Республікою Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Республікою Польща Веб-сторінкаДата народження: 18 травня 1975р.Відомості на момент обрання: освіта вища, народний депутат України, член Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 4.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика