Меркель підтримує відмову України вести прямі перемовини з представниками «Л/ДНР»

Федеральний канцлер ФРН Ангела Меркель заявила, Україна чинить правильно, коли відмовляється вести прямі переговори з представниками сепаратистів з ОРДЛО, бо стороною збройного конфлікту є Росія.

Про це Меркель сказала на брифінгу за підсумками зустрічі з Президентом Володимиром Зеленським у Києві.

«Проблеми з виконанням Мінських домовленостей мають структурний характер, бо Росія є учасником цього конфлікту, тому правильно, що Україна відмовляється вести прямі переговори з представниками сепаратистів. Ми весь час крутимося навколо саме цієї проблеми. Це не новина, і це не пов’язано з тим, що я вже недовго перебуватиму на посаді», - сказала Меркель.

Вона додала, що хоча Мінські домовленості не призвели до врегулювання ситуації на сході України, вони все ж певною мірою забезпечили «деяку тишу».

«Але над цим треба постійно працювати, у тому числі, і під час переходу до інших гравців у політиці. Це непросто, і це буде непросто і з новим урядом (ФРН - ред.) Але я підтримую цей (нормандський – ред.) формат, бо ним можна скористатися як майданчиком для перемовин», - зазначила Федеральний канцлер.

Вона поінформувала, що розмовляла з Президентом України про «нормандський формат». За словами Меркель, вона хотіла би провести ще одну зустріч на вищому політичному рівні і запросити російського, французького та українського президентів.

«Якщо ми зможемо розробити добрий порядок денний, то я це вважаю за можливе. Президент Зеленський тут готовий нас підтримувати», - зазначила Меркель.
 
Як повідомлялося, 22 серпня канцлер Німеччини Ангела Меркель перебуває з візитом у Києві. Перед візитом до Києва 20 серпня вона здійснила візит до Москви.

УКРІНФОРМ

23-08-2021

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Що таке імідж і з чого він складається? Які шляхи його формування? Як правильно формувати позитивний імідж? На що і на кого орієнтуватися? Яких помилок слід уникати у формуванні та підтриманні свого політичного іміджу? Про зовнішність, репутацію та поведінку розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Імідж»
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції Політичної партії "Європейська Солідарність" у Верховній Раді України дев'ятого скликання Член Комітету Верховної Ради України з питань з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Веб-сторінка Заступник члена Постійної делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи Веб-сторінка Співголова групи з міжпарламентських зв’язків з Канадою Веб-сторінка Заступник керівника групи з міжпарламентських зв’язків з Китайською Народною Республікою Веб-сторінка Заступник співголови групи з міжпарламентських зв’язків з Французькою Республікою Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Французькою Республікою Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Сполученими Штатами Америки Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Грузією Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Республікою Словенія Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Республікою Польща Веб-сторінкаДата народження: 31 травня 1978р.Відомості на момент обрання: освіта вища, народний депутат України, член Політичної партії "Європейська Солідарність", проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 23.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика