Меркель розчарована відсутністю прогресу в реалізації Мінських домовленостей щодо Донбасу

Канцлер Німеччини Ангела Меркель констатувала відсутність видимого прогресу в реалізації Мінських домовленостей щодо України.

"Мінський процес - це дипломатичний засіб, але хочеться прогресу", - сказала канцлер у п'ятницю, виступаючи на Мюнхенській конференції з безпеки, яка в умовах пандемії коронавірусу проходить віртуально.

Вона зазначила, що "коли йдеться про суверенітет і територіальну цілісність України, ми не досягли жодного прогресу за останні роки".

За її словами, український конфлікт і поведінка Росії - це одна з важливих тем, яка стоїть перед "трансатлантичним партнерством" ЄС і США.

"Тому нам необхідний жорсткий порядок денний щодо Росії, спільний порядок денний. Ми повинні запропонувати співпрацю, з одного боку, але, з іншого боку, ми повинні чітко зрозуміти наші розбіжності. Я можу тільки погодитися з президентом США в питанні сильного ЄС. На жаль, це не те, що Росія робить сьогодні", - додала Меркель.

Останнім часом в Україні посилилися сумніви в можливості реалізувати Мінські домовленості, висловлюються пропозиції щодо їх "модернізації", проте в Києві заявляють, що, тим не менш, не мають наміру від них відмовлятися.

Інтерфакс-Україна

22-02-2021

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом у політиці. Створено в рамках проекту "ПУЛ жінок".
Жінки-народні депутатки
Не входить до складу будь-якої фракції
Не входить до складу будь-якої фракціїДата народження: 19 червня 1968р.Відомості на момент обрання: освіта вища, керівник напряму зі сталого розвитку, ТОВ "ДТЕК ЕНЕРГО", безпартійнa, проживає в селі Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика