Місцеві вибори: КВУ констатував проблеми з дотриманням гендерної квоти

В Україні декілька партій порушили дотриманнягендерної квоти.

Про це заявила заступниця генерального директора КВУ Наталія Линник.

"Комітет виборців відзначає проблеми з гендерною квотою, з її дотриманням. Різночитання є у представників територіальних виборчих комісій, а також у суді. Такі проблеми виникли, зокрема, в Полтаві у партії "Європейська солідарність". Саме в Полтавській області у місті Кременчуці було декілька судових позовів партії "Європейська солідарність" і декілька судових рішень – рішення судів першої інстанції, рішення апеляційних судів", – зазначила Линник.

Вона розповіла, що з проблемами дотримання гендерної квоти також зіштовхнулися партії "Блок Кернеса – Успішний Харків", "Наш край", "За майбутнє", "Батьківщина".

Заступниця заступниця генерального директора КВУ пояснила, що суть гендерної квоти полягає в тому, щоб два представника іншої статі були в першій і кожній наступній п'ятірці виборчого списку.

Рубрика

19-10-2020

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом у політиці. Створено в рамках проекту "ПУЛ жінок".
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування Веб-сторінкаДата народження: 26 квітня 1980р.Відомості на момент обрання: освіта вища, головний лікар, ТОВ "Статус Дент", безпартійнa, проживає в місті Дніпрі, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 106.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика