Молдова беззастережно підтримує територіальну цілісність України - Санду

Молдова рішуче та беззастережно підтримує територіальну цілісність і суверенітет України, заявила президент Молдови Майя Санду під час офіційного візиту в Україну.

"Хотіла б наголосити ще раз, що Республіка Молдова рішуче і беззастережно підтримує територіальну цілісність та суверенітет України", - сказала Санду на прес-конференції після переговорів із президентом України Володимиром Зеленським у Києві у вівторок.

Президент Молдови розповіла, що вони з президентом Зеленським ґрунтовно обговорили питання безпеки. "Ми зосередилися на викликах і загрозах, які впливають і на національну, і на регіональну безпеку. Стабільність та безпека України і Республіки Молдова є життєво важливими для обох держав. У цьому контексті ми знову підтвердили нашу взаємну і тверду підтримку мирному вирішенню конфліктів, що ґрунтується на повазі суверенітету і територіальної цілісності наших держав у межах міжнародно визнаних кордонів", - наголосила вона.

Санду відзначила щирість дискусій із президентом України та взаємну відкритість до вислухування і розуміння висловлених позицій та аргументів.

"Переконана, що такий постійний діалог, який ми домовилися встановити сьогодні, відповідає національним інтересам обох країн", - додала глава держави.

Крім того, Санду підтвердила запрошення президентові Зеленському здійснити офіційний візит до Молдови. "Сподіваюся побачитися з вами, пане президенте, знову найближчим часом у Кишиневі", - сказала вона.

Інтерфакс-Україна

13-01-2021

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Лекцію створено в рамках проекту "ПУЛ жінок"
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань бюджету Веб-сторінкаДата народження: 22 серпня 1981р.Відомості на момент обрання: освіта вища, професор кафедри менеджменту ім. професора Й.С. Завадського, Національний університет біоресурсів і природокористування України, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика