Монобільшість має мам, бабусь – і питання пенсійного забезпечення їм мають бути не чужими –  Констанкевич

Питання пенсіонерів і жінок після 55 років, які звільнені з роботи та мають не менше 30 років страхового стажу знову відхилено. Головний аргумент: немає грошей – додаткові витрати потребуватимуть від 12 до 34 млрд.

Про це на своїй сторінці у фейсбук написала народна депутатка Ірина Констанкевич, коментуючи розгляд законопроекту 0972 «Про внесення змін до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» щодо удосконалення пенсійного забезпечення» з пропозиціями Президента України від 31.01.2015.

«Цифри вражають, звичайно, але є ще інші цифри – кількість таких жінок понад кілька тисяч і розміри їх пенсій в межах 2 тис. грн. У мене на окрузі – це 60% жінок і проживають вони у сільській місцевості: Череваха, Жорнища, Пнівне, Щитинь, Дідичі..... Сотні сіл і тисячі жінок, які тяжко працювали, щоб заробити мізерну пенсію від держави. Я розумію, що коронавірус і люди хворіють. Але хворіють переважно пенсіонери, літні люди з груп ризику.

Тому, будемо наполягати, щоб профільний комітет, якщо відхиляє – натомість має пропонувати шляхи вирішення питання щодо пенсіонерів. «Монобільшість» має мам, бабусь – і ці питання їм мають бути не чужими», – зазначила Ірина Констанкевич.

Волинські новини

21-05-2020

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
З чого і як жінка може почати політичну кар’єру? Що найважливіше на початку? Для чого потрібна команда? Що таке ресурси? Для чого потрібна політична платформа? Для чого взагалі жінкам іти у політику? На ці та інші запитання відповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. З чого почати?» Фільм є частиною циклу з 6 серій, в яких політологи, політтехнологи, фахівці з риторики, переговорів, тайм-менеджменту розповідають про основні моменти, на які має звернути увагу жінка-політик на початку своєї кар’єри. Жінки-депутатки діляться власним досвідом подолання труднощів, які чатують саме на жінку в політиці, і дають низку порад. Фільми створено ВГО «Жіночий консорціум України» за фінансової підтримки Канадського фонду розвитку місцевих ініціатив. Точка зору авторів і героїв фільмів може не співпадати з офіційною позицією Канадського фонду розвитку місцевих ініціатив. Над проектом працювали: Віра Карайчева (авторка ідеї та режисер), Оксана Ярош, Марія Алєксєєнко, Ольга Веснянка, Олег Зорін, Тимур Тарасов, Марія Сулима Висловлюємо подяку за участь у зйомках Тетяні Баєвій, Ірині Бережній, Денису Богушу, Людмилі Богуш-Данд, Катерині Везелевій, Лілії Гриневич, Олегу Демчику, Ользі Денисовій, Лесі Оробець, Нелі Пославській, Альоні Сибіряковій, Михайлині Скорик.
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Голова Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Веб-сторінкаДата народження: 21 січня 1963р.Відомості на момент обрання: освіта вища, керівник, громадська організація "Інститут Громадянських Свобод", безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 54.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика